Журналістів ТСН, які викривали Олега Ляшка, переслідують невідомі

Журналістів каналу «1+1», які розслідували діяльність лідера радикальної партії Олега Ляшка, переслідують і піддають агресивному тиску невідомі хлопці спортивної статури.

Зокрема, 15 жовтня, на зв’язок з ТСН вийшли бійці батальйону, який нібито спонсорував Олег Ляшко. На зустріч прийшли двоє міцних чоловіків, проте вони спочатку постійно змінювали свої вимоги до знімальної локації. Зрештою, повідомили, що готові зніматися тільки в своїй квартирі. Через півгодини суперечок вони зробили спробу затягнути журналіста і оператора в під’їзд будинку. Однак, зустрівши гідну відсіч, залишили цю затію.

Переслідуванню з боку групи невідомих чоловіків спортивної статури було піддано і кореспондента ТСН, яка готувала розслідування про розкішну квартиру Олега Ляшка в елітній київській новобудові. На наступний день після виходу репортажу в ефір, журналістку переслідував невідомий в темних окулярах, при цьому він постійно загрозливо крутив в руках собачий повідець. Незабаром до нього приєднався ще один молодик – із засобом для зйомки, а неподалік від нього стояли ще четверо спортивних хлопців. Вони були в темних окулярах, незважаючи на вечірній час.