Переможницю конкурсу THE NEXT BIG THING-2014 запросили на роботу в «1+1»

AV8_20664 листопада відбувся фінальний етап конкурсу від «1+1 Медіа» – Фестиваль короткого метру THE NEXT BIG THING-2014. На ньому були показані 29 фінальних  відео до 3-х хвилин на тему ЛЮБОВ, а також кращі роботи з першого туру на тему МИР. Пічтинг ідей компанія «1+1 Медіа» проводить вчетверте, але у форматі фестивалю – вперше.

AV8_1640 «Хочемо продовжувати приблизно у такому ж стилі. У нас є одна ідея, як трансформувати наш пітчинг у ще більше явище. Найближчим часом ми про це повідомимо», – зазначив Олександр Ткаченко, генеральний директор «1+1 Медіа».

 Одноголосним рішенням журі перше місце було присуджене Валерії Ожигановій – автору роботи «Любов в таксі» (її робота у першому турі – «Морозиво»). Валерії одразу на фестивалі запропонували попрацювати в «1+1 Продакшн».

«По роботі, яку вона зробила за два дні, було видно, що вона дуже неординарна дівчинка, дуже талановита й трудолюбива. А ми таким завжди раді», – зазначила генеральний продюсер «1+1 Продакшн» Вікторія Лєзіна-Масляна.

«Працювати, працювати і ще раз працювати. У наш час дуже важливо постійно працювати над собою. Хочемо мати можливість робити краще, тому і прийшли сюди», – зауважила Валерія Ожиганова.AV8_1622

2 місце отримала робота про любов між чоловіком та жінкою з обмеженими фізичними можливостями  «Колеса любові» Людмили Крижної (її робота у першому турі – «Переможці»).

3 місце здобула короткометражка від автора «Собаки мир спасаки» Максима Люкова під назвою «Коханка». У ній йдеться про чоловіка, який «зраджує» дружині з копченою рибиною, футболом і пивом.

Усі 3 фіналісти отримали в подарунок камери GoPro та зігріваючі напої від Riga Black. Валерії Ожигановій також була надана 50% знижка на навчання у Вищій школі Media&Production.

 Окрім того, були визначені спеціальні номінації від партнерів проекту. Кінотеатр «Оскар» вручив сертифікат на відвідування компанії з 46 гостей VIP зали кінотеатру для перегляду будь-якого фільму, який є у програмі, авторам роботи «Рыбка моя» Даніелю Левіану та Євгенії Шевцовій

AV8_1546 За нестандартний підхід і яскравий творчий почерк  були відзначені батько та син Василь і Віталій Павук за роботу «Любов є. Їхні роботи отримали особливе визнання від члена журі та легенди рекламного ринку Андрія Федоріва. Також сім’я Павуків відвідають тренінг з монтажу від Вищої школи Media&Production.

Генеральний продюсер «ПростоРаді.О» та член журі Андрій Шабанов виокремив і своїх фаворитів: авторів роботи «Мустанг» – одеситок Альону Томак і Людмилу Николенко та анімації  Ярослава Мышеніна «Brain VS Heart»).

Відомий кінорежисер Михайло Іллєнко, який також входив в склад журі, запросив переможців, а також авторів роботи «Яка різниця?» Назара Шпільчака, Святослава Федоріва та Камаля Буяфара взяти участь у його фестивалі короткометражок «Відкрита ніч».

Нагадуємо, цього року пітчинг від «1+1 Медіа» значно відрізнявся від минулорічних і проходив у кілька етапів. У першому турі з 1 вересня по 15 жовтня учасники знімали відео на тему «Мир» хронометражем до 3 хвилин. Всього на конкурс було надіслано майже 500 робіт, 267 із них відповідали вимогам конкурсу та були опубліковані на сайті.

 AV8_150627 жовтня за результатами голосування на сайті та рішенням журі були обрані 30 півфіналістів. У фіналі взяли участь 29 учасників – один із півфіналістів захворів і не зміг продовжити змагання.

31 жовтня лектори Вищої школи Media&Production у стінах нового креативного простору Fedoriv Hub провели для учасників майстер-клас. На ньому була оголошена тема фінальної роботи – ЛЮБОВ. За вихідні 1 і 2 листопада півфіналісти відзняли та змонтували нові відео на цю тему.

Детальніше про пітчинг на сайті проекту: http://media.1plus1.ua/pitching/

Партнери фестивалю: кінотеатр «Оскар»,  «Просто Раді.О» та «Riga Balsam».