Руфер Мустанг офіційно змінив ім’я на Слава Україні

xorobri_2_0247Про це Мустанг розказав у програмі «Хоробрі серця» на каналі 1+1

Руфер Мустанг, котрий розфарбував у жовто-блакитні кольори зірку на висотці в Москві, змінив ім’я. Тепер його звуть Слава Україні. Своє нове ім’я він зафіксував у паспорті.

Про це Мустанг розповів в ефірі проекту «Хоробрі серця» на каналі 1+1.

«А по батькові залишив, звичайно», – сказав Мустанг. Правда, називати його не став, пояснивши, що «це секрет».

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=yqeApFPu7os.

Новий випуск «Хоробрих сердець» був присвячений українцям, які борються із загарбниками без зброї.

Так руфер Мустанг зізнався, що ідея пофарбувати зірку в Москві виникла спонтанно. Початковий план був у тому, щоб просто прикріпити прапор України. Ще одна цікава подробиця – перед підйомом на висотку Мустанга затримала російська поліція.

«Була ідея сфотографуватися з прапором. Я не знав, де це зробити, і хотів потрапити на інший об’єкт. Мене зловили. Відвозять у відділення, і там потрібно дати свій паспорт. У мене паспорт український… І я їм дав замість паспорта 500 рублів», – розповів руфер.

Також героєм випуску став художник Сергій Захаров, якого називають «донецьким Бенксі». Саме він малював жорсткі карикатури на Гіркіна та інших терористів і розвішував малюнки в людних місцях Донецька. Сергій розповів, як провів у полоні у терористів півтора місяця, і піддавався жорстоким тортурам.

А ще в студію «Хоробрих сердець» прийшов лідер кримських татар Мустафа Джемілєв. За його словами, зараз на сході України захищають країну близько 500 татар. А на півострові висловлюватися за Україну стає все більш небезпечно.

У Криму зараз тоталітарний режим. Люди зникають. Потім їх знаходять мертвими. У маленькому Бахчисараї близько 200 донощиків“, – сказав Джемілєв.

Нагадаємо, команда «Хоробрих сердець» і компанія «1+1 Media» прагнуть полегшити службу українським військовим. За допомогою проекту розпочато збір коштів на реанімобілі. На сайті http://horobri.1plus1.ua/ можна зробити благодійний внесок або взяти участь в аукціоні, лоти для якого надали відомі українці.

Ведучий проекту «Хоробрі серця» – відомий актор і режисер Ахтем Сеітаблаєв.

«Хоробрі серця» дивіться на каналі 1+1 щонеділі. Початок о 21:30.