Дмитро Шепелєв повернувся на «Україну»

шепелевПопулярний білоруський ведучий Дмитро Шепелєв знову приступив до роботи на телеканалі «Україна». Він буде вести розважальне музичне шоу, що вийде в ефір вже наступного року.

Зйомки нової програми відбудуться у Києві, чому дуже зрадів Дмитро Шепелєв.

«Кожного разу, коли я приїзджаю в Україну, я переконуюся у головному, що українці – дивовижно талановиті люди і я ніде у світі не зустрічав такої талановитої країни. Мені подобається», — прокоментував Дмитро Шепелєв.

Нагадаємо, Дмитро Шепелєв співпрацює з телеканалом «Україна» невперше. У 2010 він був ведучим популярного ігрового шоу для любителів азарту та гострих відчуттів  «Граєш чи не граєш?».

Біографічна довідка:

Дмитро Шепелєв народився 25 січня 1983 року у Мінську. На телебаченні почав працювати за 3 роки до закінчення школи. У 2005 Дмитро з відзнакою закінчив університет. У 2004 році  Шепелєв отримав пропозицію від українського музичного каналу «М1» та прийняв рішення переїхати до Києва. В українській столиці Шепелєв вів зразу декілька шоу – «Фабрика зірок 2», «Зірка караоке». У 2009 році разом з Юрієм Ніколаєвим став вести шоу «Достояние республики» та дебютував у якості одного з ведучих фіналу Євробачення. У 2010 на каналі  «Україна»  Дмитро став ведучим української версії формату «Deal or no Deal», котра мала назву «Граєш чи не граєш».  Також у  2011—2012 роках — ведучий шоу «Минута славы» на іноземному каналі. Потім вів декілька сезонів програми «Розміши коміка» та шоу «Червоне або чорне» на одному з українських каналів.

 

Довідка про телеканал «Україна»

«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками трьох кварталів 2014 займає 2 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 10,01%, рейтингом 1,87% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше – в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/

Загальне покриття телеканалу «Україна» за підсумками 2013 становить 97,2% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. Кількість потенційних глядачів каналу становить 39 млн. осіб старше 4 років. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об’єднує також телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультимедіа»). http://kanalukraina.tv