Канал «Україна»: стали відомі імена ведучих програми «Зірковий шлях»

13 січня о 9:15 на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра програми «Зірковий шлях». Ведучими нової програми про зірок стали добре відомі глядачам співачка Альона Вінницька та телеведучий Олександр Скічко.

Нова програма телеканалу «Україна» розповість про найцікавіші та найактуальніші події в житті представників шоу-бізнесу, які поділяться з глядачами своїми історіями успіху, боротьби, любові.

Ведучими програми «Зірковий шлях» стали Олена Вінницька та Олександр Скічко, які вже багато років працюють в українському шоу-бізнесі і на телебаченні.

Альона Вінницька почала свою кар’єру з роботи ведучою одного музичних каналів. З 2000 по 2003 була солісткою популярної групи «ВіаГра». З 2003 року почала сольну кар’єру, нині – автор і виконавець пісень у стилі поп-рок.

Альона Вінницька:
«Я дуже рада бути ведучою програми, тематика якої мені близька. Саме артисти більш об’єктивні по відношенню до колег. Адже 

Алена Винницкаялюдина, яка сама живе цим життям, як ніхто інший розуміє, як це – виходити на сцену, розділяє переживання, знає і орієнтується, що відбувається в шоу-бізнесі»

Олександр Скічко кар’єру почав з роботи на ТБ, також був ведучим на одному з музичних каналів. У 2012 році став ведучим ранкового шоу на одному з українських каналів. Крім роботи на ТБ, активно виступає в ролі артиста комедійного жанру.

Олександр Скічко:

Александр Скичко«У житті українців зараз, на жаль, не так багато моментів для радості і посмішок. Нам дуже хочеться, щоб, подивившись цю програму, глядачі хоча б на півгодини забули про свої проблеми. А ще, сподіваюся, що кожен, хто буде дивитися програму, знайде в ній щось своє, корисне і потрібне саме йому»

 

Програма «Зірковий шлях» виходитиме в ефір з вівторка по п’ятницю о 9:15, а також у суботу о 10:00. Хронометраж кожного випуску складе 30-35 хвилин.


Дивіться прем’єрний випуск проекту «Зірковий шлях» 13 січня о 9:15 на телеканалі «Україна»
!

 

зш

 

Довідка про телеканал «Україна»

«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками трьох кварталів 2014 займає 2 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 10,01%, рейтингом 1,87% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше – в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/

Загальне покриття телеканалу «Україна» за підсумками 2013 становить 97,2% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. Кількість потенційних глядачів каналу становить 39 млн. осіб старше 4 років. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об’єднує також телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультимедіа»). http://kanalukraina.tv