На телеканалі «Україна» прем’єра мелодрами «Замок на піску»

DenisovaУ суботу, 27 грудня, о 17:10 телеканал «Україна» покаже прем’єру 4-серійного мелодраматичного фільму «Замок на піску» з Мариною Денисовою та Кирилом Гребенщиковим у головних ролях.

У житті Ганни Туманової сталося невиправне – у результаті автомобільної катастрофи вона втратила свого коханого чоловіка і ще не народжену дитину. Ганну лікарям вдалося врятувати. Але безжальній долі цього виявилося замало – друга постраждала сторона, а саме бандити, хочуть здерти з беззахисної та вбитої горем дівчини великі гроші як компенсацію за розбитий автомобіль. Але головна героїня все ж знаходить у собі сили протистояти несправедливості яка з нею відбувається.

І ось здається, Ганні посміхнулася вдача – вона зустрічає Кирила – своє колишнє кохання. У них зав’язуються стосунки, однак і тут доля підносить дівчині прикрий сюрприз – з’ясовується, що її залицяльник одружений. Але Ганна виявляється сильнішою, ніж всі думали – вона всеж-таки знаходить своє щастя та свій власний шлях. І зовсім не будує замків на піску, як каже їй Кирил.

«У якийсь момент життя починає спокушати й треба мати сильний характер та внутрішню гідність, щоб не реагувати. Потрібно робити тільки те, у що віриш!» – вважає Кирил Гребенщиков.

Режисер картини: Павло Снісаренко.

У головних ролях: Марина Денисова та Кирил Гребенщиков.

Також у фільмі знімалися: Анатолій Пашинін, Ольга Бурлакова, Олена Акульонок, Поліна Стефанович та інші.

Дивіться прем’єрний показ 4-серійного мелодраматичного фільму «Замок на піску» на телеканалі «Україна», у суботу, 27 грудня, о 17:10 із повтором у неділю, 28 грудня, о 13:00.

Довідка про телеканал «Україна»

««Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками трьох кварталів 2014 займає 2 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 10,01%, рейтингом 1,87% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше – в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/

Загальне покриття телеканалу «Україна» за підсумками 2013 становить 97,2% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. Кількість потенційних глядачів каналу становить 39 млн. осіб старше 4 років. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об’єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). http://kanalukraina.tv