Стало відомо ім’я останньої судді шоу «Співай як зірка»

поляковаТретім членом журі нового вокального проекту телеканалу «Україна» «Співай як зірка» стала популярна українська співачка та ведуча Оля Полякова. Разом з колегами по «цеху» Надією Мейхер і Кузьмою «Скрябіним» вона буде оцінювати вокальні здібності звичайних людей.

До нової для себе ролі Оля Полякова поставилася з повною відповідальністю: «Я думала, що це буде весело, що ми прийдемо, пожартуємо. А виявилося все дуже непросто. Кожне обдарування ми пропускаємо через себе, і буває дуже складно сказати «ні». Вирішувати долі – дійсно дуже складна робота».

Прем’єра шоу «Співай як зірка» запланована на наступний, 2015 рік. Усі зйомки проходять у Києві.

Як повідомлялося раніше, телеканал «Україна» розпочав зйомки нового шоу «Співай як зірка». Головні герої шоу – це звичайні люди, для яких спів став справжнім захопленням. Щотижня на сцену виходитимуть 7 талановитих учасників. За 30 секунд вони повинні будуть продемонструвати свої вокальні здібності. Складність полягає у тому, що всі учасники програми повинні виконати фрагмент однієї і тієї ж пісні. Оцінювати вокалістів під час їхнього співу будуть глядачі, що сидять у залі студії. Саме їм належить вирішити, хто ж з учасників виявився «слабкою ланкою». А у зіркового журі в цьому шоу своя роль. Їх завдання – відстояти у глядачів одного з двох учасників-претендентів на виліт і подарувати йому другий шанс. Головний приз програми – 300 тисяч гривень!

 

Довідка про телеканал «Україна»

«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками трьох кварталів 2014 займає 2 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 10,01%, рейтингом 1,87% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше – в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/  

Загальне покриття телеканалу «Україна» за підсумками 2013 становить 97,2% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. Кількість потенційних глядачів каналу становить 39 млн. осіб старше 4 років. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об’єднує також телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультимедіа»). http://kanalukraina.tv