Телеканал «Україна»: стала відома дата прем’єри серіалу «Безсмертник»

DSC_7168Зовсім скоро відбудеться довгоочікувана прем’єра авантюрної мелодрами «Безсмертник». Це вже сьомий за рахунком серіал власного виробництва телеканалу «Україна». Побачити першу серію нової мелодрами глядачі зможуть вже 2 лютого 2015 о 18:00.

 100-серійна авантюрна мелодрама складатиметься з чотирьох частин: «Безсмертник» (24 серії), «Безсмертник. Нова Надія» (26 серій), «Безсмертник. Віра і правда» (24 серії), «Безсмертник. Рай там, де ти» (26 серій).

Дмитро Гольдман, головний режисер серіалу «Безсмертник»:

«Над серіалом «Безсмертник» працює дуже сильна команда, а Тетяна Гнєдаш прекрасно адаптувала ролі під акторів. «Безсмертник» — це історія про нас з вами, і, свого роду «казка для дорослих. Цей серіал — дуже сучасний, і я гадаю, що він сподобається глядачам».

Як повідомлялося раніше, «Безсмертник» — адаптація успішного корейського формату Ice Adonis. Це вже сьомий серіал власного виробництва телеканалу «Україна», написаний за сценарієм Тетяни Гнєдаш. Перші шість: мелодрами «Маруся», «Катіна любов», «Поцілунок!», «Джамайка», «Сашка», «Дворняжка Ляля» — користувалися величезною популярністю у телеглядачів каналу «Україна».

У центрі сюжету 100-серійного фільму «Безсмертник» — історія життя Наді Шевченко. Дівчина, хімік за освітою, мріє створювати нові косметичні засоби. Надія приступає до роботи в компанії «ПАН-косметикс», де на неї чекає зустріч з Ігорем Паніним. Але головній героїні потрібно подолати масу випробувань на шляху до успішної кар’єри і особистого щастя …

Головні ролі в серіалі «Безсмертник» дісталися молодим українським акторам: Марині Дяконенко (Надя), Валентину Томусяку (Ігор), Катерині Тишкевич (Ірина). Також ролі в картині виконують Олексій Вертинський і Римма Зюбіна.

Прем’єра першої серії авантюрної мелодрами «Безсмертник» відбудеться в ефірі телеканалу «Україна» 2 лютого 2015 о 18:00.

 

Довідка про телеканал «Україна»

«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками трьох кварталів 2014 займає 2 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 10,01%, рейтингом 1,87% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше – в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/

Загальне покриття телеканалу «Україна» за підсумками 2013 становить 97,2% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. Кількість потенційних глядачів каналу становить 39 млн. осіб старше 4 років. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об’єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). http://kanalukraina.tv