Ukraine Today по особливому привітав світ з Різдвом

UT_Logo_ubl-02Напередодні Різдва канал Ukraine Today підготував світу особливе вітання. Відома в усіх країнах і, мабуть, одна з найулюбленіших різдвяних мелодій «Щедрик» зазвучала по новому. В восьми спеціально створених відео, канал поєднав різні стилі виконання «Щедрика» в різних епохах та на різних кінцях світу. Переглянути відео можна на сайті каналу.

Для відтворення автентичної версії «Щедрика» до зйомок було запрошено хор «Буття». У національних костюмах в музеї Пирогово вони виконали стародавню версію щедрівки. В іншому відео Ukraine Today поєднав в одну пісню безліч версій виконання знаменитого «Щедрика» українського композитора Миколи Леонтовича. До зйомок долучився і один з виконавців «Щедрика» український музикант Олег Скрипка.

«Це – наше віртуальне щедрування, яке ми даруємо світу за допомогою новітніх засобів комунікації. Традиційний дух свята, дуже український і водночас дуже сучасний, «Щедрик» вже давно став невід’ємною частиною різдвяної культури усього світу. Поєднавши у своїх роликах різні версії «Щедрика», ми показали, що у всіх нас багато спільного, де б ми не жили, і чим би не займались», – прокоментувала Тетяна Пушнова , генеральний продюсер Ukraine Today і автор ідеї віртуальної щедрівки.

Найвідоміша у світі різдвяна мелодія “Щедрик” належить українцям і уже багато років вона залишається найбільш впізнаваною та улюбленою в світі. Вона виконується різними мовами, в різних музичних стилях і на різних інструментах, а капела, її навіть відстукують баскетбольними м’ячами. Також пісня зазвучала у багатьох популярних кінофільмах: “Гаррі Поттер”, “Сам вдома”, “Південний парк” та інших.

 

https://twitter.com/uatodaytv

https://www.facebook.com/uatodaytv

http://youtube.com/ut