Ukraine Today запустив інтернет-проект з іншою версією історії Євромайдану

UT_Logo_ubl-02Канал Ukraine Today запустив інтернет-проект «Ukraine Today. Revolution» – http://revolution.uatoday.tv. Революція Гідності, яка переросла у війну за незалежність України, повинна залишатись в пам’яті кожного з нас.

На сайті зібрано 14 ключових дат, які найбільше вплинули на хід історії України. Проект пропонує відновити хронологію подій Євромайдану та дізнатись що було б, якби якісь події відбувалися не так, як відбулися. 10 експертів: політологи, соціологи, філософи, історики та громадські активісти об’єднались і спробували знайти відповіді на це питання.

Проект пропонує поміркувати про те, якою б могла бути Україна без цих подій. Як змінилася наша країна і чи змінилася Європа після того, як українці, озброївшись прапором ЄС, довели, що готові боротися та вмирати за європейські цінності?

«За допомогою проекту ми пропонуємо кожному дізнатись якою б могла бути Європа сьогодні, якби українці зробили інший вибір та створити свою версію великої історії або просто згадати з нами етапи боротьби українського народу за Гідність», – коментує Тетяна Пушнова, генеральний продюсер каналу Ukraine Today

За кожною подією, описаною у проекті «Ukraine Today. Revolution», стоять тисячі українських доль, скалічених і зміцнілих, тисячі надій та сподівань, тисячі життів. Кожен камінчик у мурах цієї історії викладено людьми. Людьми, які вже ніколи й нікому не віддадуть своєї свободи.

Серед експертів проекту:

Олександр Палій, історик, політичний експерт, автор історичних досліджень.

Олексій Гарань, політолог, професор Києво-Могилянської Академії

Володимир Єрмоленко, філософ, експерт “Інтерньюз-Україна”

Дмитро Хуткий, соціолог

Артем Біденко, політолог, автор перших в Україні кампаній соціальної реклами.

Дмитро Сіманський, медіаексперт, у часи Майдану – координатор руху «Ми – європейці!»

Валерій Пекар, громадський діяч,  учасник громадської платформи «Нова країна»

Інга Вишневська, волонтер Майдану, прес-секретар Ukrainian Fashion Week

Ігор Луб’янов, публіцист, перекладач

Віталій Мороз, керівник програм нових медіа, Інтерньюз-Україна