«1+1» показав нових учасників «Голос. Діти» в кліпі на пісню «Щедрик»

Голос Дети_лого_краснУчасники другого сезону вокального шоу «Голос. Діти» щедрують в ефірі 1+1. Їх варіант «Щедрика», записаний без жодного музичного інструмента, з’явився в ефірі телеканалу нещодавно. За кілька днів пісня стала одним з найпопулярніших святкових треків в Україні, а в Інтернеті кліп вже переглянули десятки тисяч глядачів.

Відео: http://www.1plus1.ua/video/384621791

Усі діти, які співають «Щедрик», брали участь у сліпих прослуховуваннях нового сезону «Голос. Діти». Так у кліпі можна побачити Ромчика Сасанчина – хлопчика, котрий став зіркою першого сезону, і знову повернувся у проект.

Нова версія «Щедрика» – це драйвовий хіт, виконаний дітьми а капелла. Усі музичні інструменти маленькі співаки замінили бітбоксом.

«Дуже талановиті діти! Якщо закрити очі, чуєш, що співає вже готовий естрадний артист, а не дитина», – говорить Сергій Могилевський, саунд-продюсер проекту «Голос. Діти».

Кліп є українською адаптацією анонсу проекту «The Voice Kids», створеного для австралійського телебачення.

Нагадаємо, другий сезон вокального шоу «Голос. Діти» стартує на «1+1» у неділю, 25 січня о 21:00. Зірковими наставниками будуть Тіна Кароль, Наталя Могилевська і Потап. Ведучі – Катя Осадча та Юрій Горбунов.