Випускник Вищої школи Media & Production став ведучим програми на УНІАН ТБ

Тема дня_логоВипускник Вищої школи Media & Production Іван Голуб став ведучим програми «Тема дня» на УНІАН ТБ. Інформаційно-аналітична програма спільного виробництва каналу та інформаційного агентства УНІАН стартує 19 січня й виходитиме з понеділка по п’ятницю о 17:30.

Іван Голуб закінчив курс «Ведучий розважальних програм» Вищої школи Media & Production в жовтні 2014-го.

«Головне завдання нашої школи – давати українському ринку якісну освіту, а нашим студентам практичні та актуальні знання та навички. Ми не ставимо за мету працевлаштувати наших випускників і попереджаємо їх про це. Але те, що при потребі компанії, ми беремо і будемо брати на роботу наших кращих випускників, нас не дивує, тому що наші студенти дійсно здатні працювати якісно. Крім того, впевнені, що Іван зможе дуже швидко адаптуватися й вникнути в роботу, тому що, навчаючись в нашій школі, ти вже занурюєшся в компанію, її цінності, культуру. І він точно не останній студент школи, який залишиться в стінах 1+1 медіа», – прокоментувала директор по роботі з персоналом 1+1 медіа Анна Бараннік.

«Тема дня» виходитиме з понеділка по п’ятницю. Хронометраж програми – 15 хвилин. Головним редактором програми став шеф-редактор ІА УНІАН Михайло Ганницький.

Іван Голуб_Тема дня

«Ведучий програми у форматі діалогу з експертом буде обговорювати ключову подію, яка сталася за день. Головне завдання – отримати ґрунтовний коментар і на базовому рівні зрозуміти, що відбувається. Аудиторія програми – молоді та середніх років люди, які намагаються розібратися в житті України. Також в майбутньому плануємо додати включення журналістів та експертів авторитетних видань по Скайпу, які також будуть давати своє бачення по темі», – зазначив генеральний продюсер каналу УНІАН ТБ Владислав Свінченко.

Давайте разом розбиратися у важливих аспектах життя нашої країни з понеділка по п’ятницю о 17:30 на УНІАН ТБ.

 

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка:

Галина ГРУБЛЯК                                                                                                      Тетяна  ВАКУЛА

Керівник групи корпоративних комунікацій                                                 PR менеджер

+38 067 332 52 91                                                                                                   +38 067 447 35 48

+38 044 490 0101 (37-81)                                                                                     +38 044 490 0101 (32-33)

g.grubliak@1plus1.tv                                                                                             t.ivanochko@1plus1.tv