Для зйомок проекту «Звичайні зомбі. Як працює брехня» створили цілий науковий інститут

зомбиДля зйомок нового документального проекту «Звичайні зомбі. Як працює брехня», прем’єра якого відбудеться 20 лютого о 23:30 на каналі «Україна», команда документалістів The Show Time створила цілий науково-дослідницький інститут, перетворивши знімальну студію в кабінети для досліджень.

zombi1Щоб провести ряд експериментів і розкрити найвитонченіші маніпуляції людською свідомістю, творча група проекту «Звичайні зомбі. Як працює брехня» перетворила офіс продакшн-студії The Show Time в науково-дослідницький інститут. Для успішного проведення експерименту необхідно було, щоб його учасники «занурилися» у відповідну атмосферу. Тому, авторам проекту довелося зіграти роль закордонних вчених. Так, автор проекту Ілларіон Павлюк представився доктором наук з неіснуючого Ізраїльського інституту нейрофізіологічних досліджень, а його колега зіграв роль доктора Ніка з інституту Торонто. Білий халат, екстравагантна зовнішність та легкий акцент допомогли обом максимально природно вжитися в роль.

Достовірності вигляду дослідницького інституту додали плакати зі схемами людського мозку та іншими науковими ілюстраціями, розвішані на стінах студії.zombi2

Іларіон Павлюк, автор документального проекту «Звичайні зомбі. Як працює брехня»:

«Для успішного проведення експериментів нам важливо було, щоб їх учасники, тобто та соціологічна вибірка людей, що представляє Київ в мініатюрі, не здогадались про істинну їх сутність. Для цього довелося чимало попрацювати і не тільки створити відповідну атмосферу, а й професійно зіграти роль іноземних вчених. Але виявилося все не так складно. Переконливий зовнішній вигляд і добре відпрацьований ізраїльський акцент не залишили і тіні сумніву у його учасників. Все це дозволило нам провести ряд тестів і показати глядачеві як же насправді працюють техніки маніпуляції свідомістю».

Нагадаємо, що документальний проект «Звичайні зомбі. Як працює брехня» розповість глядачам про те, як працюють технології переконання, і навіть про те, як змусити будь-яку людину повірити в найнеймовірніші речі. Глядачі зможуть розібратися в основних прийомах здійснення впливу на людей, а також вперше дізнатися дієвий спосіб йому протистояти.

Дивіться унікальний дослідницький проект «Звичайні зомбі. Як працює брехня» 20 лютого о 23:30 в ефірі каналу «Україна»