Мультсеріал каналу ПЛЮСПЛЮС здобув премію Лесі Українки

UKRAINE_CLOSER_01Мультсеріал  «Це наше і це твоє» телеканалу ПЛЮСПЛЮС здобув премію Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки. Про це у день народження письменниці, 25 лютого, повідомив Державний комітет телебачення і радіомовлення України. «Це наше і це твоє» став лауреатом премії у номінації  «Кінотвори для дітей і юнацтва».

«Це наше і це твоє» -  це соціальний, патріотично орієнтований проект власного виробництва каналу ПЛЮСПЛЮС. 8 мультфільмів, тривалістю 20-30 секунд, розповідають цікаві факти про нашу країну: географічні особливості, визначні досягнення, оригінальні винаходи тощо.  У простій та ненав’язливій формі мультсеріал вчить дітей пишатися своєю країною. Серії «Це наше і це твоє» стартували в ефірі ПЛЮСПЛЮС 1 травня 2014 року.

«Наша команда неймовірно щаслива, що один із наших улюблених проектів отримав визнання журі такої поважної премії. Не менше радує й те, що багато маленьких українців знають і люблять «Це наше і це твоє», про що свідчать як високі рейтинги телеперегляду, так і те, що діти залюбки переказують факти, почуті в мультсеріалі. Редакція телеканалу отримали дуже багато позитивних відгуків у пресі, соціальних мережах,  від колег, друзів і просто від батьків наших глядачів. Це дуже надихає, обіцяємо й надалі тримати високу планку й радувати наших глядачів», – зазначила генеральний продюсер каналу Іванна Найда.

Намалювали мультфільм «Це наше і це твоє» відомий художник і арт-директор каналу ПЛЮСПЛЮС  Едуард Катихін і дизайнер Олександр Осипенко.

Премія Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва  присуджується щороку до дня народження Лесі Українки за твори, які сприяють вихованню підростаючого покоління у дусі національної гідності, духовної єдності українського суспільства та здобули широке громадське визнання.

Переглянути серії «Це наше і це твоє» можна на сайті каналу ПЛЮСПЛЮС за посиланням http://plus-plus.tv/dyvys/programy/programs/ce-nashe-i-ce-tvoye-356861.html.

Звертайтесь, будь ласка, за додатковою інформацією.

Галина ГРУБЛЯК                                                                                     Тетяна ВАКУЛА

Керівник групи корпоратвних комунікацій                                              PR менеджер

+38 067 332-52-91                                                                                  +067 447 35 48

+38 044 490 0101 (37-81)                                                                      +38 044 490 0101 (32-33)

g.grubliak@1plus1.tv                                                                             t.ivanochko@1plus1.tv