Нове призначення на телеканалі Ukraine Today

На посаду Директора із стратегічного розвитку телеканалу Ukraine Today запрошено міжнародного експерта, Ладу Рослицьку  

UT_Logo_ubl-02У лютому 2015 року правлінням Ukraine Today було прийнято рішення розширити експертизу телеканалу та запросити на посаду  Директора із стратегічного розвитку Ладу Рослицьку, міжнародного експерта у питаннях безпеки, комунікаційних стратегій та міжнародного права з акцентом на пострадянські країни.

Лада Рослицька походить з Північної Америки, українка, Доктор наук. Понад 15 років вона виступає експертом з Євроатлантичної інтеграції, побудови демократії та міжнародної безпеки. Завдяки своїй професійній діяльності, Лада володіє необхідним досвідом для розуміння як української, так і зарубіжних аудиторій.

На своїй посаді Лада буде займатися розвитком каналу як в Україні, так і за її межами.

Тетяна Пушнова, генеральний продюсер Ukraine Today: «Я дуже рада, що до нашої команди приєдналася така талановита і патріотична людина, як Лада. Вона глибоко розуміє історію України та наші актуальні події. Водночас, Лада добре знається на тонкощах західноєвропейського та американського сприйняття української кризи. Ладині знання та навички знадобляться нам для розробки та впровадження комунікативної стратегії, яка може стати ефективною не лише для Ukraine Today, а для країни в цілому».

Офіційні сторінки каналу Ukraine Today:

www.uatoday.tv

YouTube – https://www.youtube.com/ UT

Facebook- https://www.facebook.com/uatodaytv

Twitter- https://twitter.com/uatodaytv

PlayMarket

AppStore