Ані Лорак вперше за рік мовчання розкаже всю правду

Відверто з Машею Єфросініною_Ані ЛоракДо жіночого свята канал «Україна» запускає новий проект «Відверто з Машею Єфросініною». 7 березня о 9:00 глядачі каналу першими побачать ексклюзивне інтерв’ю з українською співачкою Ані Лорак. Вперше після довгого мовчання співачка розкриє всі подробиці останнього року її життя, відповість на гучні звинувачення мільйонів українців на її адресу, і розповість про трагедію, яка змусила її ненавидіти війну.

За 20 років на сцені Ані Лорак звикла до любові мільйонів, а ось з агресією такої кількості людей вона зіткнулася вперше. Звинувачення у відсутності патріотизму, акції протесту, які супроводжували її концерти, і ненависть мільйонів людей – все це стало для співачки найгіршим роком в її житті. Після довгого мовчання, яке так обурювало українців, вона нарешті розповість про це вперше.

В ексклюзивному інтерв’ю Маші Єфросініній Ані Лорак поділиться невідомими раніше подробицями дитинства, розповість про трьох братів, про чоловіка, і про доньку, яка допомогла зрозуміти: є речі, важливіші, ніж сцена. А також про трагедію, яка змусила її більше всього на світі ненавидіти війну.

Чи готова українська співачка відмовитися від концертів у Росії? Яку країну для життя обере співачка після року агресії в її сторону? Хто був поруч у цей непростий рік? Чи зможе вона після всього залишитися в Україні? Сповідь сильної жінки і відповіді на головні питання – в ексклюзивному інтерв’ю у проекті «Відверто з Машею Єфросініною» 7 березня о 9:00 на телеканалі «Україна».

Нагадуємо, що на даному етапі зйомки проекту «Відверто з Машею Єфросініною» тривають. До жіночого свята канал «Україна» придбав ексклюзивні права на трансляцію перших двох спеціальних випусків проекту, які вийдуть в ефір 7 і 8 березня. Героями спеціальних випусків проекту стали Ані Лорак та Даша Малахова.

Дивіться спеціальні випуски проекту «Відверто з Машею Єфросініною» 7 і 8 березня о 09:00 на каналі «Україна»

 

Відео-анонс спеціального випуску проекту «Відверто з Машею Єфросініною»:

https://www.youtube.com/watch?v=kD_HYCqGjP4

 

Довідка про телеканал «Україна»

«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками 2014 р. займає 2 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 9,5%, рейтингом 1,5% за аудиторією 18-54 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше – в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/

Загальне покриття телеканалу «Україна» за підсумками 2014 становить 93% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. Кількість потенційних глядачів каналу становить 31,8 млн. осіб старше 4 років. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об’єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). http://kanalukraina.tv