Біженець з Тореза переміг у шоу «Співай як зірка»

pics26-річний Артем Захаров став переможцем третього випуску гранд-караоке шоу «Співай як зірка» телеканалу «Україна». Уродженець Тореза Донецької області продовжить боротьбу за головний грошовий приз проекту – триста тисяч гривень.

До столиці переможець півфіналу приїхав недавно – до цього Артем працював будівельником  у Луганську і вірив, що будує світле майбутнє для себе і своєї родини. Війна зруйнувала всі плани молодого чоловіка – його  сім’я зараз проживає у різних куточках країни: “Я виріс у місті Торез і поїхав у Луганськ вчитися. Знімав житло. Коли почалися військові дії, я перебрався до бабусі. Дехто думає, що було тихо і іноді літали снаряди… насправді, літали снаряди і іноді було тихо. Коли падає снаряд – це  страшно. Коли літали снаряди, ми виходили в коридор, сідали на підлогу, я читав Псалом 90 і всіх заспокоював”, – розповів  свою історію переможець.

Зараз для Артема головне – це знову зібрати сім’ю разом. Він давно мріяв побачитися з мамою, яка працювала в Слов’янську в штабі гуманітарної місії.

Коли ведучий шоу Олександр Скічко оголосив про те, що мама Артема в залі, радості молодого виконавця не було меж. Під оплески жінка виконала патріотичну пісню.
«Це моя земля, це твоя земля, неповторна і єдина», – заспівала Захарова-старша.

Ймовірно, саме завдяки маминій присутності в залі та її підтримці, Артему вдалося перемогти в шоу.
«Це неймовірно, я не вірю, це переплутали, – говорив  на радощах Артем після оголошення ведучими переможця. – Спасибі!»

Мама переможця також подякувала присутнім і додала: «Найбільша перемога – ці стосунки, які не купиш ні за які гроші».

Дивіться гранд-караоке шоу «Співай як зірка» на телеканалі «Україна» щоп’ятниці о 21:00.

 

 

Довідка про телеканал «Україна»

«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками 2014 р. займає 2 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 9,5%, рейтингом 1,5% за аудиторією 18-54 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше – в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/

Загальне покриття телеканалу «Україна» за підсумками 2014 становить 93% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. Кількість потенційних глядачів каналу становить 31,8 млн. осіб старше 4 років. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об’єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). http://kanalukraina.tv