Документальний фільм «Операція «Крим» побачить світ англійською мовою

UT_Logo_ubl-02Телеканал Ukraine Today продовжує знайомити світ з документальними фільмами про події в Україні

В п’ятницю, 6 березня, в ефірі телеканалу вперше вийде англомовна версія документального фільму виробництва телеканалу «1+1» – «Операція «Крим». Схема анексії Криму Росією крок за кроком – від захоплення ключових установ диверсантами до проведення нелегального референдуму під дулами новеньких російських АК. Автор фільму Акім Галімов показує переживання жителів півострова, окремі історії боротьби за самовизначення і за свою країну.

 Фільму передуватиме бесіда з представником Земляцтва Кримських Татар у Києві Ібраімом Умеровим: яким став Крим після анексії; як живуть українці Криму на півострові; з якими проблемами стикаються вимушені переселенці в Україні.

«Операція. Крим» вийде в эфір телеканалу Ukraine Today в п’ятницю, 6 березня, о 21:15.

Тетяна Пушнова, генеральний продюсер телеканалу Ukraine Today: «Фільм «Операція «Крим» викриває схему, за якою Росія окупувала Крим і яку намагається застосувати на Сході України. Також фільм показує трансформацію, яку пережили українці за останній рік у своєму ставленні до росіян і до самих себе. Це не останній фільм, який ми покажемо. Ukraine Today продовжить знайомити своїх глядачів з подіями, котрі відбуваються в Україні».

Нагадаємо, що в минулу п’ятницю аудиторія Ukraine Today переглянула документальний фільм «Місто Щастя».

 

Офіційні сторінки каналу Ukraine Today:

www.uatoday.tv

YouTube – https://www.youtube.com/ UT

Facebook- https://www.facebook.com/uatodaytv

Twitter- https://twitter.com/uatodaytv

PlayMarket

AppStore