Канал «Україна» готує спеціальний випуск програми «Ранок з Україною»

erhДо Всесвітнього жіночого дня телеканал «Україна» готує сюрприз для своїх глядачів. У неділю, 8 березня, в ефір вийде спеціальний випуск, марафон під назвою «Ранок 8 березня».

Цього дня «віддуватися» в ефірі будуть ведучі-чоловіки телеканалу «Україна». Журналісти проекту підготують тематичні сюжети, з яких глядачі дізнаються про найпоширеніші помилки, які чоловіки здійснюють 8 березня, а також почують, про які ж подарунки насправді мріють жінки. А для тих, хто не встиг вчасно купити подарунок, – поради від журналістів про те, як можна оперативно і якісно виправити ситуацію.

Також в ефірі будуть прямі включення, в яких журналісти будуть відстежувати, чи збільшився ажіотаж у квіткових магазинах – і які букети в цьому році купують чоловіки для своїх коханих жінок.

Порадувати кохану жінку можна, приготувавши їй смачний сніданок. Ведучий програми «События» Олег Панюта розповість, як приготувати шоколадний кекс, який завжди виходить. А ведучий програми «Ранок з Україною» Дядя Жора підкаже, як поєднати смачний десерт і подарунок до 8 березня – поділиться рецептом приготування букета з фруктів.

Крім того, глядачі побачать спеціальну серію сюжетів, героїнями яких стануть жінки з незвичайними професіями і цікавою долею.

Початок спеціального випуску «Ранок 8 березня» – о 7:10, ведучі ефіру – Максим Сікора («События дня») та Андрій Синіцин («Ранок з Україною»).

 Відразу після святкового марафону, 8 березня о 9:00, в ефір телеканалу «Україна» вийде авторський проект «Відверто з Машею Єфросініною»

 

Довідка про телеканал «Україна»

 «Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками 2014 р. займає 2 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 9,5%, рейтингом 1,5% за аудиторією 18-54 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше – в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/

Загальне покриття телеканалу «Україна» за підсумками 2014 становить 93% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. Кількість потенційних глядачів каналу становить 31,8 млн. осіб старше 4 років. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об’єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). http://kanalukraina.tv