Канал «Україна» починає мовлення в широкоекранному форматі 16:9

З вівторка, 10 березня, канал «Україна» починає мовлення в широкоекранному форматі 16:9 в мережах цифрового телебачення «Воля», «Т2» і відео-сервісі OLL.TV.

В оновленому форматі канал зможуть дивитися абоненти цих цифрових мереж по всій Україні. На першому етапі канал «Україна» почне мовлення у форматі 16:9 для цифрових мереж «Воля», «Т2» і відео-сервісу OLL.TV. Телеглядачі зможуть побачити шоу, новини, футбольні трансляції та інші програми каналу в новому форматі. Сучасні моделі телевізорів також мають співвідношення сторін 16:9, що дозволить їх власникам повноцінно використовувати всі переваги широкоекранного формату зображення.

Оператори цифрового телебачення передають параметри мовлення на приймальні пристрої абонентів своїх мереж. Таким чином, більшість телевізорів будуть переналаштовані на новий формат мовлення автоматично. Якщо цього не сталося, то для коректного відображення в новому форматі глядачам необхідно переконатися в правильності налаштувань на своєму приймальному пристрої та/або телевізорі.

З 10 березня зміни торкнуться цифрових мереж «Воля» і «Т2», а також інтерактивного телебачення OLL.TV. На другому етапі канал «Україна» у форматі 16:9 зможуть дивитися абоненти супутникових і кабельних провайдерів.

Нагадаємо, інші телеканали «Медіа Група Україна» – тематичні канали «Футбол 1/Футбол 2», молодіжний канал НЛО TV і тематичний канал Індиго TV – уже ведуть мовлення у форматі 16:9.

Дивіться канал «Україна» в оновленому форматі 16:9

в цифрових мережах «Воля», «Т2» і відео-сервісі OLL.TV вже з 10 березня.

 

Довідка про телеканал «Україна»

«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками 2014 р. займає 2 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 9,5%, рейтингом 1,5% за аудиторією 18-54 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше – в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/

Загальне покриття телеканалу «Україна» за підсумками 2014 становить 93% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. Кількість потенційних глядачів каналу становить 31,8 млн. осіб старше 4 років. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об’єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). http://kanalukraina.tv