Переможцем другого випуску шоу «Співай як зірка» став учасник з однією зв’язкою

Pkz6 березня в ефірі телеканалу «Україна» вийшов другий випуск вокального шоу «Співай як зірка».
Його переможцем став 24-річний Артем Кондратюк.

До виступів на професійній сцені Артем звик з юних років – він багато разів ставав призером творчих конкурсів в Україні та за кордоном. Останні вісім років переможець другого випуску шоу дає уроки академічного та естрадного вокалу в одній із дитячих музичних шкіл. Мрія молодого виконавця – відкрити свою власну безкоштовну школу естрадного співу для обдарованих дітей з бідних сімей і дати їм можливість реалізувати свій талант. Мабуть, самим несподіваним для глядачів стало зізнання виконавця про особливості його зв’язок: «Я унікальний людина, я співаю на одній здорової зв’язці».

Особливість Артема не завадила йому стати переможцем першого етапу шоу серед семи учасників, в числі яких він боровся за більшість голосів від глядачів і експертів – за тридцять секунд виконавці намагалися максимально розкрити свій талант перед аудиторією. Переможець першого туру отримав приз розміром у 100 тисяч гривень і продовжив боротьбу за головну грошову винагороду – 300  тисяч гривень.

Нагадаємо, ведучими музичного шоу стали український артист Олександр Скічко і білоруський шоу-мен Дмитро Шепелєв, а до складу зіркового журі увійшли Надія Мейхер, Оля Полякова та Андрій Кузьменко.

Хочете знати, хто стане наступним обранцем глядачів? Дивіться шоу «Співай як зірка» на каналі «Україна» щоп’ятниці о 21:00.

 

Довідка про телеканал «Україна»

«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками 2014 р. займає 2 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 9,5%, рейтингом 1,5% за аудиторією 18-54 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше – в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/

Загальне покриття телеканалу «Україна» за підсумками 2014 становить 93% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. Кількість потенційних глядачів каналу становить 31,8 млн. осіб старше 4 років. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об’єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). http://kanalukraina.tv