Переселенець зі сходу вирішив почати нове життя з проекту «Співай як зірка»

pic5Гранд-караоке шоу, що стартувало минулої п’ятниці на телеканалі «Україна», зібрало учасників з різних куточків України. У другому випуску проекту взяв участь Дмитро Іващенко, якому довелося залишити Донеччину і почати життя з чистого аркуша.

Дмитро на сцені з раннього дитинства. Хобі молодої людини переросло в професію – він закінчив музичну школу і консерваторію. Та творчий і життєвий шлях Іващенко не був простим. За свої 32 роки Дмитро двічі був змушений покинути рідний дім через воєнні дії: «Я народився в Азербайджані. В моїй родині – вірменська та українська лінії. Ми виїхали з Азербайджану в 1989 році, покинули абсолютно все, пробираючись між танками, приїхали в Україну».

Разом із батьками та молодшим братом Олексієм оселилися в Дружківці Донецької області. Ніхто в щасливій родині Дмитра не думав, що жах війни може знову постукати в двері.
«Батьки вдруге в своєму житті покинули рідний будинок – ніколи  в житті не думав, що в їх немолоді роки вони будуть позбавлені свого будинку, – з болем каже Дмитро. – Мій брат переїхав до Павлограду, а я до Києва. Ми були не готові жити окремо. Розкидало».

На своїй другій батьківщині Дмитру довелося залишити не тільки будинок і рідних, але й власний проект, друзів і близьких людей. «Співай як зірка» не перший проект у його конкурсній біографії – Іващенко неодноразово брав участь у вокальних шоу і ставав фіналістом.

Чи усміхнеться фортуна молодому виконавцю цього разу? Дізнаємося зовсім скоро – у  п’ятницю, 6 березня, Дмитро Іващенко буде змагатися за звання кращого виконавця вечора і грошовий приз у сто тисяч гривень. Не пропустіть на телеканалі «Україна» гранд-караоке шоу «Співай як зірка» о 21:00!

 

 

Довідка про телеканал «Україна»

«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками 2014 р. займає 2 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 9,5%, рейтингом 1,5% за аудиторією 18-54 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше – в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/

Загальне покриття телеканалу «Україна» за підсумками 2014 становить 93% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. Кількість потенційних глядачів каналу становить 31,8 млн. осіб старше 4 років. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об’єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). http://kanalukraina.tv