Понівечена жіночність у телеісторіях виробництва Ukraine Today

UT_Logo_ubl-02Телеканал Ukraine Today презентує серію телеісторій власного виробництва, присвячених жінкам, котрі постраждали у зоні конфлікту на Сході України

 10 березня 2015, Нью-Йорк. На 59й конференції «Комісія зі Статусу Жінок», організованої ООН, телеканал Ukraine Today презентує серію із чотирьох телеісторій, кожна із яких присвячена жінкам, що постраждали в зоні бойових дій на Сході України.

 Серія «Понівечена Жіночність» – це окремі трагічні історії, розказані від першої особи чотирма жінками. Серед героїнь – дружина закатованого до смерті Депутата Горлівської міської ради; молода жінка, котра близько тижня провела в полоні ДНР; дочка, чия матір, попри пережиті в полоні тортури, після звільнення повернулася добровольцем у зону АТО; мати, чий син зник безвісти на окупованій території.

 Кожна із телеісторій – це спроба відтворити трагічні події, пережиті героїнями, та показати як вони, попри психологічні страждання, намагаються зберегти свою природню жіночність.

 Тетяна Пушнова, генеральний продюсер телеканалу Ukraine Today: «Заглиблення у реальність війни з нами, кого вона не торкається прямо, завжди відбувається несподівано і дуже травматично. Тому створення серії телеісторій «Понівечена жіночність» стало справжнім емоційним випробуванням для нашої редакції. Кожна історія – це крик душі, оголені нерви та неймовірний біль. Навіть зараз, коли робота над телеісторіями завершена, я відчуваю їх вплив: ідучи вулицею, вдивляюсь в обличчя жінок що проходять повз, і намагаюся зрозуміти, чи не ховається за їх поглядом важкий досвід війни».

В ефір телеканалу Ukraine Today телеісторії вийдуть у п’ятницю, 13 березня о 21:15.

Офіційні сторінки каналу Ukraine Today:

www.uatoday.tv

YouTube – https://www.youtube.com/ UT

Facebook- https://www.facebook.com/uatodaytv

Twitter- https://twitter.com/uatodaytv

PlayMarket

AppStore