Презентація книги «Росія-Україна: від війни до миру?» від Ukraine Today

Russia-Ukraine from war to peace

Ukraine Today презентує книгу видатного французького історика Антуана Аржаковського

 18 березня 2015, телеканал Ukraine Today презентує книгу Антуана Аржаковського, доктора історичних наук, котрий понад 20 років провів в Росії та Україні. Книга «Росія-Україна: від війни до миру?» присвячена війні, що розгорнулась на Сході України, аналізу причин та можливих наслідків конфлікту.

«Росія-Україна: від війни до миру?» це історія по гарячим слідам з глибоким науковим аналізом. Антуан Аржаковський, завдяки ґрунтовним знанням як української, так і російської історії і культури, знайомить читачів із точками зору усіх сторін конфлікту. Окрім того, автор веде щоденну роботу задля висвітлення правдивої інформації щодо українського конфлікту не тільки у Франції, але й по всій Європі.

Тетяна Пушнова, генеральний продюсер телеканалу Ukraine Today:  «З паном Аржаковським ми вперше познайомились у Парижі, на дебатах, присвячених ставленню французів до українського конфлікту. І мені надзвичайно приємно, що це знайомство переросло в плідну співпрацю – телеканал Ukraine Today став майданчиком для презентації книги «Росія-Україна: від війни до миру?». Я впевнена, що це стане початком успішної співпраці з паном Аржаковським, і ми зможемо втілити ще не один цікавий міжнародний проект».

 

Антуан Аржаковський, автор книги «Росія-Україна: від війни до миру?»: «Я обрав Ukraine Today майданчиком для презентації тому, що це, на мій погляд, найкращий ресурс новин про Україну. Канал подає лише правдиву інформацію, без пропаганди, котра часто зустрічається в матеріалах російських ЗМІ. А також це гарний спосіб швидко та масштабно подати результати моїх досліджень. Направду кажучи, мені дуже подобаються такі українські журналісти, як Тетяна Пушнова та Мирослава Гонгадзе (Голос Америки), котрі, разом із іншими молодими українськими журналістами, виконують важку і дуже сміливу роботу для інформування світу про Україну».

 

Сайт, присвячений книзі «Росія-Україна: від війни до миру?»: http://arjakovsky.uatoday.tv/

 

Офіційні сторінки каналу Ukraine Today:

www.uatoday.tv

YouTube – https://www.youtube.com/ UT

Facebook- https://www.facebook.com/uatodaytv

Twitter- https://twitter.com/uatodaytv

PlayMarket

AppStore