Ukraine Today презентує інтернет-проект ‘From Russia with love’

UT_Logo_ubl-02Міжнародний телеканал Ukraine Today зібрав факти присутності російської армії в Україні в одному інтернет-проекті

 

30 березня 2015 року перший український канал іномовлення Ukraine Today анонсує запуск спеціального інтернет-пректу, присвяченого присутності російських військових і зброї на території України. Проект з провокаційною назвою ‘From Russia with love (З Росії з Любов’ю) – це консолідація підтверджених фактів російської військової агресії, починаючи з подій у Криму і до теперішнього часу.  

 

‘From Russia with love’ був створений у співпраці з експертам групи «Інформаційний спротив». Проект дасть змогу представникам світової спільноти комплексно побачити найважливіші та найбільш резонансні факти військової присутності Росії, викладені англійською мовою.

 

Тетяна Пушнова, генеральний продюсер Ukraine Today: «From Russia with love» не є сталим інтернет-проектом. Він буде розвиватися, доповнюватися і реагувати на події в України і надалі, поки останній російський солдат не забереться з окупованої української землі. Я дуже вдячна експертам «Інформаційного спротиву» за допомогу у створенні проекту і буду рада продовжити нашу співпрацю».

 

‘From Russia with love’ – це не перший інтернет-проект від телеканалу Ukraine Today. Раніше аудиторії одразу трьома мовами була представлена історія протистояння українських військових в Донецькому аеропорту.

 

Офіційні сторінки Ukraine Today:

www.uatoday.tv

YouTube – https://www.youtube.com/UT

Facebook- https://www.facebook.com/uatodaytv

Twitter- https://twitter.com/uatodaytv

PlayMarket

AppStore