ВІДКРИТО КОНКУРС ПАРТНЕРІВ ДЛЯ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА «АКТИВНІ ГРОМАДЯНИ»

active_citizens_uaБританська Рада оголошує відкритий конкурс партнерів програми «Активні громадяни» на 2015-2016 роки та запрошує громадські організації, благодійні фонди, молодіжні об’єднання та інші установи до участі.

«Активні громадяни» – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку, яка передбачає проведення у 2015-2016 роках майстер-класів для фасилітаторів (представників партнерських організацій, які здійснюють тренування активних громадян), участь найкращих у міжнародних семінарах з підвищення кваліфікації, здійснення міжнародних навчальних візитів активних громадян до інших країн-учасниць програми.

Партнерами можуть бути виключно організації. Заявки від фізичних осіб не прийматимуться.

Потенційні партнери програми мають надати для роботи у проекті принаймні двох фасилітаторів, для яких Британська Рада проведе 21-25 квітня 2015 року в Києві підготовчий майстер-клас активних громадян. У подальшому партнер повинен надавати підтримку фасилітаторам у реалізації програми «Активні громадяни» у своїх спільнотах. Результатом тренінгів у місцевих громадах повинні бути проекти соціально дії, скеровані на покращення їхнього життя.

Британська Рада здійснюватиме часткове фінансування обраних проектів. Їхнім пріоритетним напрямком є сприяння міжкультурному діалогу між Сходом та Заходом України, побудова відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

Дізнайтеся більше про програму «Активні Громадяни» у відео.

Ознайомитися з умовами відкритого конкурсу та завантажити заявки, можна на сторінці Британської Ради.

 

Категорiя: Різне