1+1 медіа розпочинає пошук ідей серіалів на конкурс «THE NEXT BIG THING-2015»

BIG_THING_LOGO7 квітня стартує прийом заявок на пітчинг ідей від 1+1 медіа «THE NEXT BIG THING-2015». Цього року конкурс відбудеться вп’яте.  Група шукає ідеї серіалів -  історії, що варті телеекрану.

1+1 медіа послідовна у своїй позиції стосовно того, що ринок українського кіно- та серіального виробництва в Україні потрібно активно розвивати. А також, що українці здатні й варті знімати власний телевізійний продукт. Група не тільки активізувала роботу у цьому напрямку – наразі у розробці близько 15 серіалів власного виробництва, а й надає можливість долучитись до цього процесу молодим талантам. Адже найкращий серіал – володар Гран-прі конкурсу – побачить вся країна. За його реалізацію візьметься команда професіоналів 1+1 медіа.

«Цього року ми проводимо уже п’ятий пітчинг. Приємно, що цю ідею підхопив ринок і такі «конкурси» стають трендом. Для себе, через такий механізм, ми реалізуємо потребу в нових ідеях та свіжій крові з одного боку, а з іншого – даємо майданчик для молодих талантів спробувати себе та отримати прямий доступ то ТБ. Відкритість – одна з головних цінностей нашої Групи і ми завжди раді отримувати нове. Сподіваюсь, що актуальна потреба українського ринку в серіалах власного виробництва надихне велику кількість людей взяти участь в проекті», – зазначила PR директор 1+1 медіа Світлана Павелецька.

Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно здійснити кілька простих кроків.

Перше і найголовніше – треба придумати унікальну ідею серіалу, який буде цікаво подивитись українцям. Жодних жанрових обмежень – це може бути комедія, детектив, драма тощо. Учасники мають надіслати відео-презентацію ідеї. Форма довільна: трейлер, тізер, анімовані розкадровки тощо. Головне – відео має передавати настрій, розкривати сюжетну лінію і не бути довшим за 3 хвилини. До відео-презентації необхідно додати короткий синопсис серіалу. Й до 17 травня подати заявку на участь на сайті конкурсу media.1plus1.ua/pitching.

Попередньо відібрані ідеї будуть опубліковані на сайті конкурсу. 18 травня розпочнеться голосування, а вже 5 червня буде оголошено ШОРТ-ЛИСТ з 30 найкращих ідей, які потраплять у півфінал.

Півфіналісти пройдуть інтенсивний тренінг від фахівців 1+1 медіа і отримають можливість допрацювати і розвинути свої ідеї. За результатами оцінки допрацьованих робіт буде сформована сімка фіналістів. Вже 27 червня семеро щасливців презентуватимуть свої роботи перед всією Україною на фестивалі «Відкрита ніч-Дубль 18».

Журі 1+1 медіа спільно з членами журі фестивалю визначать 3 найкращі ідеї, автори яких отримають грошові винагороди. А володар Гран-прі, якщо такого оберуть журі,  вже на ранок прокинеться знаменитим – 1+1 медіа бере зобов’язання зняти серіал за його ідеєю.

Деталі конкурсу шукайте на media.1plus1.ua/pitching.

 

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка:

Галина ГРУБЛЯК                                                                                                      Тетяна  ВАКУЛА

Керівник групи корпоративних комунікацій                                                 PR менеджер

+38 067 332 52 91                                                                                                   +38 067 447 35 48

+38 044 490 0101 (37-81)                                                                                     +38 044 490 0101 (32-33)

g.grubliak@1plus1.tv                                                                                             t.ivanochko@1plus1.tv