1+1 оголошує пошук короткометражок для ефіру на День незалежності

У рамках фестивалю «Відкрита ніч – Дубль 18» 1+1 медіа оголошує пошук короткометражних фільмів на тему «Моя Незалежність».  Фільми-фіналісти з цієї номінації будуть показані в ефірі телеканалу 1+1 у День незалежності України, 24 серпня 2015 року. А кращий фільм отримає від каналу спеціальний приз.

 

Нагадуємо, як і минулого року, група 1+1 медіа підтримує фестиваль «Відкрита ніч – Дубль 18». Перелік фестивальних номінацій включає також телевізійні: спеціальний репортаж, промо/рекламний ролик і короткометражний фільм на тему «Моя Незалежність».

 

Короткометражні фільми на тему «Моя Незалежність» повинні відповідати кільком вимогам: хронометраж – не довше 10 хв, відео має бути оригінальним і унікальним, а сам фільм – розкривати бачення автора поняття «незалежність». Надіслати роботу необхідно на адресу фестивалю www.opennight.org.ua до 31 травня.

 

«За останні два роки таке начебто зрозуміле колись поняття незалежність набуло для українців зовсім нового сенсу і значення. Незалежність сприймалася як щось дароване нам 20 років тому, як пересічне українське свято, яке дехто з нас проводить у вишиванках. Лише зараз ми зрозуміли, що за незалежність потрібно боротися. Кожному по своєму: хтось на своїй роботі, хтось зі зброєю в руках, хтось в якості волонтера, хтось за допомогою відеокамери, стаючи рупором для західних сусідів. Наша ціль – показати глядачам каналу 1+1 незалежність очима сьогоднішніх українців, які зробили свій вибір жити у вільній європейській країні», – зазначив генеральний директор 1+1 медіа Олександр Ткаченко.

 

Нагадаємо, цього року фестиваль «Відкрита ніч – Дубль 18» змінив формат і розширив програму до 2 днів. Пройде фестиваль 26-27 червня 2015 року. У програмі фестивалю: перегляд найкращих студентських фільмів з Європи, майстер-класи від провідних українських і європейських кіномитців, фінал пітчингу ідей від 1+1 медіа та традиційний фестивальний показ під відкритим небом.

 

 

 

Категорiя: Новини компаній