«Говорить Україна»: 3 роки в ефірі каналу «Україна»!


3У цей день, 16 квітня, рівно три роки тому, в ефір телеканалу «Україна» вийшов перший випуск ток-шоу «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим. За цей час програма розповіла про величезну кількість героїв, які зважилися поділитися своїми історіями і одкровеннями на всю Україну. У 2012 і 2013 роках професіоналізм творців проекту був відзначений Національною премією «Телетріумф» (номінація «Найкраще соціальне ток-шоу»).

 

За три роки в ефір телеканалу «Україна» вийшло 569 програм, участь у яких взяли понад 9300 героїв. Учасниками проекту ставали жителі не тільки з України, але й Білорусі, Росії, Франції, США. У пошуках героїв команда проекту об’їхала понад 700 населених пунктів (а це понад 130000 км!).

 

Над створенням ток-шоу «Говорить Україна» працюють 120 людей: журналісти, редактори, адміністратори, водії, психологи.

 

Один з найдовших знімальних днів тривав практично добу: з 7 і до 3 ранку. А запис однієї із найдовших програм затягнувся на 5 годин (зазвичай зйомка одного випуску триває 1-1,5 години). Зусилля команди проекту не пройшли даром: за весь час існування в студії ток-шоу відбулося 100 примирень і зіграли 2 весілля!

 

 

 

Підкріпитися на зйомках завжди можна бутербродом і гарячим чаєм. За весь час існування проекту на зйомках було з’їдено понад 2700 кг ковбаси, 1600 кг печива і випито близько 30 000 літрів чаю та кави.

Ведучий ток-шоу «Говорить Україна» Олексій Суханов в перервах між зйомками «спожив» близько 600 кг фруктів, зрідка дозволяючи собі солодке (за 3 роки роботи на проекті – всього 200 кг еклерів і печива). А для підготовки до зйомок кожного випуску ведучому довелося вивчити більш 11800 карток з текстом!

Щомісяця програму дивляться близько 5 млн. глядачів (за аудиторією 18-54 років у містах 50 тис +) і понад 20 млн/ глядачів по всій Україні.
Олексій Суханов, ведучий ток-шоу «Говорить Україна»:

«Ми дуже вдячні нашим учасникам за довіру: бувають такі історії, розповісти про них та попросити про допомогу – справжнє геройство. Ми вдячні глядачам за те, що вони завжди дуже переймаються чужими проблемами і готові підтримувати тих, хто потребує: і морально, і матеріально. А найважливіший подарунок до триріччя проекту усвідомлювати, що наші герої дійсно отримують реальну допомогу, яка змінює їхнє життя на краще»!

 

Напередодні триріччя ток-шоу «Говорить Україна», в Одесі відбувся прес-обід для журналістів. Однією з гостей заходу стала Ольга Сікірніцька: через важку хворобу дівчина лишилася прикута до інвалідного крісла. Всього за пару тижнів – після виходу в ефір випуску про неї – вдалося зібрати мільйон гривень: ці гроші необхідні на лікування. В кінці місяця Оля відправляється до Німеччини на операцію, проведення якої дасть їй шанс знову стати на ноги.

 

Також були зібрані кошти для лікування Влада Яневича. В результаті важкого захворювання вага хлопця складала всього 33 кілограми. Після виходу в ефір програми «Я перетворююся на скелет» були зібрані необхідні кошти: хлопець пройшов обстеження у кращих фахівців, була проведена операція, після якої Влад почав потихеньку набирати вагу.
Участь у ток-шоу «Говорить Україна» допомагала героям відшукати своїх рідних, помиритися з близькими, побороти важкі захворювання, подолати складні життєві ситуації і повірити в свої сили.

Цієї п`ятниці, 17 квітня, о 19:45, наші гості розкажуть про те, як змінилося їхнє життя після участі в проекті «Говорить Україна». Також гостями студії стануть постійні експерти та друзі проекту: телеведуча Маша Єфросиніна, актор Дмитро Оськін, радіоведуча Ганна Свиридова, хірург Іван Тодуров і багато інших.

 

Також цієї п`ятниці глядачі зможуть не тільки прокоментувати програму, але й побачити своє повідомлення під час ефіру. Для цього достатньо написати в Твіттер із хештегом #Говорить Україна і ваш коментар побачить вся Україна!

 

 

Дивіться ток-шоу «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим по буднях о 19:45 на каналі «Україна»

 

 

 

 

_______________________________________________________________________________________

Довідка про телеканал «Україна»

«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками 2014 р. займає 2 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 9,5%, рейтингом 1,5% за аудиторією 18-54 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше – в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/

Загальне покриття телеканалу «Україна» за підсумками 2014 становить 93% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. Кількість потенційних глядачів каналу становить 31,8 млн. осіб старше 4 років. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об’єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). http://kanalukraina.tv