П’ята ювілейна наймасштабніша соціальна акція «Зробимо Україну чистою!-2015»

В Україні стартує наймасштабніший міжнародний екологічний соціальний проект «Зробимо Україну чистою 2015!» (ЗУЧ). Це єдина акція, в якій беруть участь жителі усіх регіонів країни та об’єднуються заради того, щоб очистити від сміття своє місто.

«Зробимо Україну чистою!-2015» – це частина міжнародного проекту «Lets Do It World», який об’єднав вже більше 100 країн для того, щоб піклуватися про екологію нашої планети. Це щорічна одноденна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку. Акція в Україні кожного року збирає понад 170 тис. учасників.

Головною метою проекту є не тільки глобальне прибирання країни від сміття, а також збільшення відповідальності українців за навколишнє середовище.

Вже протягом п’яти років у різні суботи по всьому світі (1 день – 1 країна) проводяться великі прибирання, які об’єднують цілу країну.

В проекті приймають участь громадські організації, комерційні компанії та державні установи, співробітники яких приєднуються до акції на рівні корпоративної соціальної відповідальності.

У 2015 році «Зробимо Україну чистою!-2015» відбудеться 25 квітня по всій території України з 10.00 до 15.00.

У рамках проекту пройде екологічний фестиваль чистоти, під час якого у різних куточках України пройдуть велопробіги, еко-квести, перегляд «зелених» фільмів, висадження дерев та квітів, благоустрій майданчиків, еко-форуми, майстер-класи, польова кухня та щорічний всеукраїнський флешмоб з найбільшої кількості зібраного сміття за 1 секунду.

Масштаб проекту збільшується з кожним роком. Кількість населених пунктів, які беруть участь в акції, та кількість відповідальних людей зростають в два рази щорічно.

В рамках проекту проводиться велика медіа-кампанія із залученням зірок та лідерів думок, котрі здатні мотивувати молодь брати участь в акції. Також в Україні створена національна команда, котра залучає волонтерів, які координують акцію у своєму місті.

Акція «Зробимо Україну чистою!-2015» не підтримує жодної політичної партії та є некомерційним проектом. ЗУЧ – це соціальний проект, який проводиться виключно на громадських засадах.

Проект вже став найбільшим соціальним проектом України, завоював велику кількість нагород та відзнак (Effie, Срібний Меркурій, Globe Awards, Green Awards, etc.).  25 квітня 2015 року акція проводиться в 5-й раз. Це перший ювілей акції в Україні.

 

 

 

Контакти:

Президент “Lets Do It Ukraine”, кервник акції “Зробимо Україну чистою!-2015″

 Юлія Мархель +38-093-030-73-03 marhel.julia@gmail.com.

Пресс-служба акції “Зробимо Україну чистою!-2015″

Ірина Ященко +38-095-681-45-03 irina.yia@gmail.com,

Альона Скулкіна +38-066-556-36-26 alena.skulkina.pr@gmail.com.

Координатор по волонтерам

 

Категорiя: Анонси, Події