Ukraine Today презентує Міжнародну Наглядову Раду

Тетяна Пушнова, Олександр ТкаченкоІнформаційний мультиплатформний проект Ukraine Today презентує Міжнародну Наглядову Раду, Громадську Oрганізацію та сайт support.uatoday.

23 квітня у Києві була представлена Громадська Організація (ГО) Ukraine Today та Міжнародна Наглядова Рада першого англомовного мультиплатформного проекту. Наглядова рада забезпечить незалежність проекту та системний контроль за дотриманням принципів свободи слова, вільного доступу до інформації та стандартів журналістики.

Нині Ukraine Today – це новинний телеканал, сайт uatoday.tv, мобільні та Smart-TV додатки, які у режимі 24/7 англійською мовою висвітлюють події з України та Східної Європи.

Члени Міжнародної Наглядової Ради Ukraine Today – визнані міжнародні експерти, котрі довели свою відданість принципам демократії. Серед них:

  • Антуан Аржаковський, Франція – історик, дослідник, співдиректор дослідницького департаменту Société, Liberté, Paix (Суспільство, свобода, мир) Коледжу Бернардинців. Засновник Інституту екуменічних досліджень Українського Католицького Університету, Львів,  автор книжок із сучасної історії регіону.
  • Дерек Фрейзер, Канада – дипломат, працював Послом Канади в Україні. Присвятив багато років впровадженню громадського мовлення в Україні.
  • Девід Креймер, США – Директор відділу прав людини в Інституті Маккейна, відомий захисник прав і свобод людини, поборник прозорості та демократичних принципів.
  • Андрю Вілсон, Велика Британія – експерт Європейської ради з міжнародних відносин, викладач Школи славістики та східноєвропейських досліджень Університетського Коледжу Лондона. Дослідник і публіцист, є автором книжок з питань російсько-українських відносин.
  • Богдан Нехайло, Велика Британія – керівник групи експертів з Українських питань в Департаменті з політичних питань ООН, відомий політичний аналітик, письменник та журналіст, дослідник Міжнародної Амністії.
  • Філіп Флурі, Швейцарія – заступник директора Женевського центру демократичного контролю збройних сил, директор брюссельського представництва цієї організації.

Тетяна Пушнова, генеральний продюсер телеканалу Ukraine Today: «Ukraine Today не є бізнес-проектом. Він був започаткований так само, як і тисячі інших волонтерських ініціатив, покликаних захистити Україну від агресії, у цьому випадку – інформаційної. Інформаційна війна не стала предметом мінських угод, перемир‘я тут ніхто не оголошував. І лише неупереджене висвітлення інформації з регіону може протистояти цій навалі брехні».

Лада Рослицька, Богдан Нехайло

Лада Рослицька, Керівник Громадської Організації Ukraine Today: «Настав час не лише пишатися чудесами та можливостями України, але й діяти на її користь. Ukraine Today закликає об’єднувати зусилля, щоб підтримати боротьбу за правду та позитивний розвиток України та міжнародного суспільства».

Детальніше про діяльність Ukraine Today: http://support.uatoday.tv/

 

Офіційні сторінки:

uatoday.tv

YouTube – https://www.youtube.com/UT

Facebook- https://www.facebook.com/uatodaytv

Twitter- https://twitter.com/uatodaytv

PlayMarket

AppStore