Україна Сьогодні – це Книжковий Арсенал

UT_Logo_ubl-02Ukraine Today став міжнародним партнером найбільшої інтелектуальної події української столиці – V Книжкового Арсеналу. Телеканал відкриває там свій корпункт, а також запрошує на дискусії, організації яких посприяв

 

Починаючи з 22 квітня 2015 року – дня відкриття Міжнародного Книжкового Арсеналу, в ефірі та на сайті Ukraine Today виходитимуть ексклюзивні репортажі про події, інтерв‘ю з письменниками та почесними гостями фестивалю. Журналісти Ukraine Today облаштували корпункт у наймальовничішому місці Арсеналу – проекті «Paper.World.Art».

 

О 17:00, 22 квітня, на сцені «Кафе Європа» відбудеться дискусія «Європа для України: вибір чи необхідність?» за участі почесних гостей Карела Шварценберґа (чеський державний діяч, дипломат, соратник Вацлава Гавела), Карла Шльогеля (німецький історик і соціолог, один із провідних світових експертів з російського тоталітаризму), Сюзанне Шоль (австрійська журналістка, авторка романів «Дочки війни — вижити у Чечні», «Росія з та без душі» тощо), Галі Аккерман (французька письменниця та історик, керівниця «Європейського Форуму для України»). Модератор – українська журналістка і друг Ukraine Today, Наталя Фібріг.

 

24 квітня, у п‘ятницю, о 18.00 в Залі «Папір» відбудеться дискусія «Донбас: кордони і межа свободи» за участі політолога Костянтина Батозського (Київ – Маріуполь), історика Олександра Осіпяна (Краматорськ) та спеціального гостя, запрошеного Ukraine Today, Хіроакі Куромія — американського історика, автора книги «Свобода та терор на Донбасі». Модератор події — Катерина Яковленко, координатор проекту «Донбаські студії» (Фонд «Ізоляція»).

 

Ukraine Today – перший український міжнародний мультиплатформний інформаційний проект, покликаний стати голосом України у світі.

 

Офіційні сторінки:

uatoday.tv

YouTube – https://www.youtube.com/UT

Facebook- https://www.facebook.com/uatodaytv

Twitter- https://twitter.com/uatodaytv

PlayMarket

AppStore