Німецька аудиторія отримає доступ до Ukraine Today

UT_Logo_ubl-02Телеканал Ukraine Today розширює кабельне покриття у Європі запуском у Німеччині

 

З 4 травня 2015 року Ukraine Today, перший український англомовний новинний канал, починає мовити для німецької аудиторії у кабельній мережі Unitymedia, що є власністю Liberty Global.

 

Unitymedia – це провідна  кабельна мережа Німеччини, яка присутня у 800 містах та забезпечує доступ до понад 7 мільйонів домогосподарств. Телеканал Ukraine Today буде доступний у основному кабельному пакеті провайдера.

 

Окрім того, Ukraine Today працює над запуском російськомовної версії каналу, що дозволить протистояти поширенню пропагандистських повідомлень українським ворогом.

 

Тетяна Пушнова, Генеральний продюсер Ukraine Today: «Німеччина – це стратегічно важлива для нас країна, так само, як Україна є стратегічно важливою і для Німеччини, і для Європи в цілому. Саме тому надзвичайно важливо, щоб ця аудиторія отримувала правдиву та неупереджену інформацію з нашого регіону. А запуск російськомовної версії, який ми запланували на літо, зробить наш канал цікавим не тільки англомовним жителям Європи, але й великій кількості російськомовного населення».

 

Про Ukraine Today

Ukraine Today – перший український мультиплатформний проект для міжнародної аудиторії, презентований у серпні 2014 року, який веде цілодобове інформаційне мовлення англійською мовою. Канал висвітлює широкий спектр інформації щодо поточного конфлікту в Україні а також новин Східної Європи та Пострадянських країн. Окрім того – новини культури, спорту, економіки.

Наразі мовлення ведеться через один з найбільших супутників, Hotbird, та в кабельних мережах Європи. Детальніше про покриття каналу: http://uatoday.tv/about

 

Офіційні сторінки Ukraine Today:

www.uatoday.tv

YouTube – https://www.youtube.com/UT

Facebook- https://www.facebook.com/uatodaytv

Twitter- https://twitter.com/uatodaytv

PlayMarket

AppStore