Переможниця півфіналу «Співай як зірка» ледь не втратила малолітню дитину

AK


29-річна одеситка Ганна Коханчик перемогла у півфіналі гранд-караоке шоу «Співай як зірка», яке показує у п’ятничному ефірі телеканал «Україна». Не зважаючи на молодість, жінці довелося пройти через серйозні випробування – одна, ледь не втративши дитину, вона змогла витерпіти біль розлуки і піти далі.

«Своє життя я не уявляю без трьох речей – макаронів по-флотськи, автомобіля і свого синочка Кірюши. І сьогодні я співатиму заради нього, – розповіла глядачам переможниця шоу. – Мені було 24, коли з’явився Кирило, у 26 я вже встигла розлучитися. Сімейне щастя було недовгим – у чоловіка почалися проблеми на роботі, він почав пити, бити. Я пішла від нього. Він забирав дитину на вихідні, в один момент захотів забрати його до Америки. Я пробачила побої і образи. Відпустила дитину на пару тижнів. В результаті не бачила сина півтора роки. Ніякий біль – ні фізичний, ні розбите авто, не може зрівнятися з відсутністю дитини поруч. Я дуже багато пропустила».

Зі сльозами на очах Ганна розповіла про довгі місяці, які тяглися в очікуванні сина. Після розлуки мати і син знову змогли бути разом. Всю біль, яку молода мама зазнала за час розлуки, вона виливала в пісні. Саме це допомогло учасниці достукатися до сердець глядачів, перемогти і продовжити боротьбу за головний приз шоу – триста тисяч гривень.

Дивіться гранд-караоке шоу «Співай як зірка» щоп’ятниці на телеканалі «Україна»!

Довідка про телеканал «Україна»

«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками 2014 р. займає 2 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 9,5%, рейтингом 1,5% за аудиторією 18-54 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше – в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/

Загальне покриття телеканалу «Україна» за підсумками 2014 становить 93% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. Кількість потенційних глядачів каналу становить 31,8 млн. осіб старше 4 років. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об’єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). http://kanalukraina.tv

Категорiя: Анонси, Події