«Сніданок з 1+1» зібрав великий сімейний фотоальбом українців

Snidanok_new_logoНа честь Міжнародного дня родини, що відзначається у всьому світі 15 травня, «Сніданок» зібрав загальний сімейний альбом України.

 

Збір фото відбувався у соціальних мережах за спеціально створеним хештегом #snidanok_rodyna – за декілька днів глядачі програми надіслали сотні сімейних фотографій – від селфі до архівних фото прабабусь та дідусів. Таким чином авторам програми вдалося зібрати великий сімейний фотоальбом українця, продемонструвавши, наскільки важливими є для наших співвітчизників такі традиційні цінності, як родина та родинні зв’язки.

 

Це вже не перша можливість глядачів поспілкуватися з авторами та потрапити до телеекрану. Зі стартом нового сезону «Сніданок з 1+1» започаткував власну унікальну традицію, що вже встигла прийтися до смаку українцям – тепер щотижня творці програми оголошують тему та збирають цікаві фото та історії за допомогою хештегів у соц.мережах.

 

«Ми хочемо, щоб наші глядачі були частиною «Сніданку», спілкуватися з нами, та навіть, впливали на хід ефіру. Для нас дуже важливо чути та розуміти нашого глядача, а завдяки таким флеш-мобам ми можемо ще й бачити його! Адже все, що ми робимо, – ми робимо для нього», – розповіла шеф-редактор «Сніданку з 1+1» Юлія Жмакіна.

 

«Сніданок з 1+1» виходить в ефір телеканалу «1+1» по буднях о 06:45

По додаткову інформацію звертайтеся до прес-служби «1+1», +38 044 490 0101, media@1plus1.tv , www.1plus1.ua

Категорiя: Новини компаній