У Києві презентують проект першого інноваційного парку

6 червня, об 11 год., в Києві відбудеться презентація проекту першого в Україні інноваційного Екопарку, який створюватиметься на базі парку НИВКИ. Презентація пройде в форматі Еко-фестивалю.

Екопарк «НИВКИ» – проект, розроблений ініціативною групою соціально відповідального бізнесу на платформі Європейської Бізнес Асоціації та за підтримки КМДА. Перші компанії, які приєдналися до ініціативи -  це 1+1 медіа, Platinum Bank, Robert Bosch та Grawe Ukraine.

На Фестивалі гостям буде презентовано розумний будинок, що працює на альтернативній енергії; знайомство з електрокаром та геліо-системою; майстер-класи фахівців із енергозбереження та еко-ігри; еко-посиденьки та веселі аніматори для дітей; наукові експерименти, смачні й екологічні ласощі та багато іншого.

Крім того, усі охочі зможуть принести на утилізацію лампочки та батарейки. А ті, хто прийде у зеленому, отримають незвичайні еко-подарунки.

Реалізація проекту Екопарку «Нивки» передбачає кілька етапів і являє собою довгостроковий проект з поступовим розширенням. Основні об’єкти, які плануються до реалізації – це установка нових лавок з енергозберігаючою діодною підсвіткою; ліхтарів, що працюють на сонячних батареях; накопичувачів дощової води, які поливатимуть газони; велогенераторів енергії для зарядки ноутбуків; планшетів і смартфонів, дитячі та водні зони.

Також, як у більшості європейських парків, на території інноваційного екопарку планується організація безкоштовного WI-FI. Для того, щоб ініціатива набула масштабного розголосу,

Екопарк «НИВКИ» відкритий для нових ідей та інших партнерів.

Чекаємо на вас 6 червня об 11:00. Парк «Нивки» (вхід біля м. Берестейська).

Програма заходу:

11:00 – 11:45                Відкриття еко-фестивалю

11:45 – 12:15                Лекція: «Енергія на планеті Земля» від компанії Platinum Bank

12:15 – 12:45                Майстер-клас: «Секрети економії опалення в приватних будинках» від Robert Bosch

12:45 – 13:15                Презентація концепції «Smart City» від WWF

13:15 – 13:45                 Майстер-клас: «Переваги електромобілю. Як пристосувати електрокар до інфраструктури України»

13:45 – 14:30                Зірки розкажуть як самотужки зробити вклад в покращення екології

14:30 – 15:00                 Дитяча вікторина на еко-тему, де самі кмітливі отримають корисні подарунки від компанії

15:00 – 16:00                Перегляд мультфільмів на тему екології

16:00                             Завершення заходу

 

Долучайтеся до події у соціальних мережах: https://www.facebook.com/EcoparkNyvky, Та слідкуйте за новинами на сайті проекту: http://ecopark.com.ua/

Категорiя: Анонси, Події, Різне