Канали «Україна» і «Футбол 1» покажуть відбірковий матч Євро-2016 Україна – Люксембург

У неділю, 14 червня, о 18:50 телеканали «Україна» і «Футбол 1» покажуть відбірковий матч ЄВРО-2016 Україна-Люксембург.

Минулий матч зі збірною Іспанії Україна програла, тому в майбутньому поєдинку з Люксембургом жовто-блакитні намагатимуться надолужити згаяне, щоб наблизитися до іспанців і словаків, які випереджають команду в групі.

Нагадаємо, раніше збірна України в товариському матчі з рахунком 2:1 обіграла команду Грузії.

Поєдинок між Україною та Люксембургом відбудеться у Львові. Коментатор зустрічі – Віктор Вацко.

Вболівайте за українців і дивіться відбірковий матч ЄВРО-2016 Україна-Люксембург на телеканалах «Україна» і «Футбол 1» о 18:50 14 червня.

 

 

______________________________________________________________________________________________________________

Довідка про телеканал «Україна»

«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками 1 кварталу 2015 р. займає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 9,85%, рейтингом 1,66% за аудиторією 18-54 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше – в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/

Загальне покриття телеканалу «Україна» за підсумками 2014 становить 93% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. Кількість потенційних глядачів каналу становить 31,8 млн. осіб старше 4 років. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об’єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). http://kanalukraina.tv

 

Довідка

Телеканали «Футбол 1» / «Футбол 2» – тематичні канали для широкої аудиторії футбольних уболівальників. Офіційні транслятори Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги Європи УЄФА на сезони 2012-2015 рр., а також 2015-2018 рр., Чемпіонату Світу ФІФА 2014, Кваліфікаційних матчів Чемпіонату Європи 2016 і Чемпіонату Світу 2018. Транслятори матчів української Прем’єр-ліги (УПЛ),  Кубка України. Також канали транслюють топ-матчі найкращих чемпіонатів – Іспанії, Італії, Англії, Бразилії та проекти власного виробництва.

В ефірі з листопада 2008 року. Директор – Олександр Денисов. Телеканали доступні в пакеті оператора платного супутникового телебачення Xtra TV, а також у пакетах кабельних і IPTV-операторів в SD і HD-якості.

Телеканали «Футбол 1» / «Футбол 2» входять в ТОВ «Медіа Група Україна» (об’єднує також загальнонаціональний телеканал «Україна», молодіжний канал «НЛО TV», тематичний канал «Індиго TV», «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз» (oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», «Front Cinema» і «Допоможемо ТБ», а також холдинг «Сьогодні Мультимедіа»).

Сайт: www.footballua.tv