У фіналі шоу «Співай як зірка» – два переможці

FPУ гранд-фіналі вокального талант-шоу «Співай як зірка» телеканалу «Україна» перемогли двоє півфіналістів. Артем Захаров та Ірина Островська набрали однакову кількість глядацьких голосів, таким чином, розділивши перше місце і грошовий приз у триста тисяч гривень.

«Я аплодую вам стоячи, дорогі мої, дякую вам», – прокоментувала  блискучий виступ фіналістів суддя проекту Оля Полякова.

«На кону – перемога і титул найталановитішого учасника шоу. Вони довели, що вони найкращі виконавці з народу. Саме вони переспівали всіх інших учасників нашого шоу, –  сказав ведучий шоу Дмитро Шепелєв перед тим, як глядачі почули підсумки голосування. –  Ви  – обидва переможці нашого шоу. Ви перемогли вдвох. Ви набрали однакову кількість голосів. У нас немає переможених!»

«Це як восьме чудо світу, нехай вам усміхнеться доля»,  привітала переможців Надія Мейхер.

Переможці шоу Артем Захаров та Ірина Островська поділять навпіл грошовий виграш і право називатися кращим виконавцем. Як зміниться їхнє життя після проекту «Співай як зірка», розкажуть кореспонденти телеканалу «Україна» в дайджестах інформаційних та розважальних програм.

Нагадаємо, «Співай як зірка» гранд-караоке шоу, в якому переможців півфіналу та фіналу визначали шляхом голосування – спочатку глядацької аудиторії, а потім і експертів-представників українського шоу-бізнесу Ольги Полякової, Надії Мейхер і Кузьми “Скрябіна” (артист взяв участь у зйомках шоу за кілька місяців до загибелі).

 

Довідка про телеканал «Україна»

«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками 1 кварталу 2015 р. займає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 9,85%, рейтингом 1,66% за аудиторією 18-54 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше – в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/

Загальне покриття телеканалу «Україна» за підсумками 2014 становить 93% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. Кількість потенційних глядачів каналу становить 31,8 млн. осіб старше 4 років. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об’єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). http://kanalukraina.tv