Ukraine Today починає мовлення в Нідерландах і Бельгії

UT_Logo_ubl-02У продовження стратегії виходу на європейський ринок, Ukraine Today тепер доступний до перегляду в мережах супутникових операторів Нідерландів і Бельгії

 Із червня 2015 телеканал Ukraine Today, перший український англомовний ресурс, що подає новини з регіону в режимі 24/7, запускається відразу в двох європейських країнах, Нідерландах і Бельгії.

 З 2 червня Ukraine Today доступний в мережі оператора із Нідерландів, CanalDigital, а вже 11 червня Ukraine Today зможуть побачити передплатники бельгійських мереж TV Vlaanderen і TeleSat. Ці супутникові оператори входять до групи M7 Group SA, європейського лідера супутникового мовлення із близько 1,5 млн. абонентів.

 Крім того, Ukraine Today вже протягом місяця з’явиться в Австрії.

 Тетяна Пушнова, Генеральний продюсер Ukraine Today: «Зараз дуже гостро стоїть питання незбалансованої інформації, яку отримують глядачі. Ми в Ukraine Today кожен день прикладаємо величезні зусилля, щоб європейський глядач, який цікавиться новинами з нашого регіону, мав доступ до альтернативних ресурсів. Перед нами виникає безліч перешкод, але досвід останнього півріччя показує, що європейські кабельні мережі зацікавлені в появі правдивих новин з України і Східної Європи». 

Про Ukraine Today

Ukraine Today – перший український мультиплатформний проект для міжнародної аудиторії, презентований у серпні 2014 року, який веде цілодобове інформаційне мовлення англійською мовою. Канал висвітлює широкий спектр інформації щодо поточного конфлікту в Україні а також новин Східної Європи та Пострадянських країн. Окрім того – новини культури, спорту, економіки.

Наразі мовлення ведеться через один з найбільших супутників, Hotbird, та в кабельних мережах Європи. Детальніше про покриття каналу: http://uatoday.tv/about

Офіційні сторінки Ukraine Today:

www.uatoday.tv

YouTube – https://www.youtube.com/UT

Facebook- https://www.facebook.com/uatodaytv

Twitter- https://twitter.com/uatodaytv

PlayMarket

AppStore