Ukraine Today та МЗС України презентували проект #UkraineEdu

#UkraineEdu
Телеканал Ukraine Today спільно з Міністерством закордонних справ України, створили  медіа-проект #UkraineEdu, що демонструє можливості для навчання іноземних студентів в університетах України

 4 червня 2015 року у стінах МЗС відбулася презентація мультимедійного проекту #UkraineEdu, покликаного популяризувати вищу освіту в Україні на міжнародному рівні. Проект складається з 12 відео-історій закордонних студентів, котрі проходять навчання в українських ВНЗ. Знімальна група телеканалу Ukraine Today відвідала університети Харкова, Івано-Франківська, Києва, Львова, Вінниці та Одеси. Герой кожного відео розповідає про своє студентське життя в Україні, ділиться враженнями про українців та своїх викладачів.

Подібний проект в Україні реалізується вперше. Відеоматеріали, створені в рамках  #UkraineEdu, демонструватимуться в ефірі Ukraine Today та розповсюджуватимуться українськими дипломатичними місіями за кордоном; серед дипломатів, які працюють в Україні; університетами на міжнародних освітніх виставках і форумах.

В рамках презентації #UkraineEdu заступник Міністра закордонних справ Сергій Кислиця сказав: «В своєму житті я мав досвід як спілкування з іноземними студентами в Україні, так і побував  іноземним студентом за 

Pushnova, Kyslytsya

кордоном. З якого боку  ви би не були – ця взаємодія завжди збагачує всіх, і гостей, і тих, хто приймає іноземних студентів на своїй землі, тому ми повинні активно розвивати цей напрямок. Міністерство закордонних справ докладатиме всіх зусиль для популяризації українських університетів за кордоном – я радий, що тепер ми можемо це робити системно і професійно в рамках проекту #UkraineEdu».

«Готуючи цей проект ми розуміли, що нам потрібно всебічно показати життя іноземних студентів в Україні. Це і університетські бази, і культурні осередки, і цікаві особисті історії. Представники МЗС, шести університетів і режисери Ukraine Today добре спрацювалися, тому нам вдалося реалізувати #UkraineEdu впродовж місяця. Ми раді підтримувати ініціативи, котрі працюють на створення позитивного іміджу нашої країни, і саме тому готуємо ще 2 спільних проекти з МЗС» – підкреслила Тетяна Пушнова, Генеральний продюсер Ukraine Today.

Презентацію відвідав Віктор Бенерджі, індійській студент із Харкова, герой однієї із відео-історій. Він поділився особистими враженнями про навчання та підкреслив, що Україна – надзвичайно толерантна країна, дружня до студентів з усього світу.

Детальнішу інформацію та відео-історії ви знайдете за посиланням:  http://uatoday.tv/news/ukraine-the-international-destination-for-education-433017.html

Всі відео-історії ви знайдете на офіційній сторінці Ukraine Today в мережі YouTube: https://www.youtube.com/UT