Журналісти 1+1 медіа, власник і менеджмент підтвердили базові принципи редакційної політики

1+1Відбулася зустріч представників журналістського колективу 1+1 медіа, менеджменту групи і власника компанії Ігоря Коломойського.

На зустрічі обговорювалися інформаційні виклики останнього часу, пов’язані з політичними та економічними подіями в країні. Учасники зустрічі ще раз підтвердили, що робота редакцій всіх активів групи будується виключно на принципах редакційної свободи і неупередженості.

 «Такий діалог з власником відбувається в постійному режимі. Для нашого колективу вкрай важливо розуміти, що ми продовжуємо наші відносини на базових принципах: якщо факти та події мали місце і вони представляють суспільний інтерес – вони висвітлюються, при викладі чиєїсь позиції інформація подається збалансовано, всі факти перевіряються – і це нормальна європейська практика, саме тому будуємо свою роботу на таких принципах» - прокоментував Олександр Ткаченко, генеральний директор Групи 1+1 медіа.

  «Процес обговорення проблемних питань і досягнуті домовленості є ознакою демократизації відносин між власником, менеджментом та журналістським колективом», – зазначила Марія Васильєва, журналіст ТСН.

Про результати зустрічі також розповів креативний продюсер і ведучий програми «Гроші» на 1 + 1 Олександр Дубинський: «Для мене і моїх колег з Департаменту журналістських розслідувань можливість показувати те, що цікаво глядачеві і при цьому говорити правду – одна з головних умов нашої роботи на телеканалі. Для мене важливо, що пан Коломойський розуміє ці цінності і розділяє їх»

Ігор Коломойський, власник 1+1 медіа прокоментував зустріч: «Для мене вкрай важливо підтвердити свою прихильність принципам свободи слова, особливо в країні, яка вибрала європейський шлях розвитку. Звичайно, хотілося б, щоб наш випадок був не одиничним, а став повсюдною практикою»

 

По додаткову інформацію звертайтеся до прес-служби «1+1», +38 044 490 0101, media@1plus1.tv www.1plus1.ua