Екопарк НИВКИ втілить у життя найкращі еко-ідеї українців

Перший в Україні інноваційний Екопарк Нивки продовжує конкурс ідей об’єктів парку. Запропонувати свою екологічну ідею може кожен бажаючий, а найкращі з них  будуть втілені в Екопарку Нивки!

Відправити свою ідею можна до 26 серпня 2015 року за допомогою спеціальної форми на веб-сайті Екопарку http://ecopark.com.ua/ua/ideas. Учасники можуть запропонувати найсміливішу еко-мрію, головне,щоб об’єкт сприяв розвитку екологічної свідомості в суспільстві та виражав доброзичливе ставлення до природи.

Ідея еко-об’єктів може стосуватися «розумного» сортування сміття, відповідального використання ресурсів, альтернативної енергії, правильної утилізації чи вторинного використання відходів. Ідеї еко-об’єктів, котрі пройдуть попередній відбір на відповідність критеріям конкурсу, зазначених в офіційних правилах, потраплять до наступного етапу – відкритого онлайн-голосування на сайті Екопарку НИВКИ, що триватиме з 28 серпня до 12 вересня 2015 року.

Ще один етап конкурсу – оцінювання ідей експертним журі конкурсу, до складу якого увійшли відомі професіонали у сфері Еко – Олена Тарасова-Красієва, координатор WWF в Україні, Олександр Баськов, виконавчий директор Українського екологічного клубу “Зелена хвиля”, представники місцевої влади, активістів та відповідального бізнесу – Денис Півнєв, директор КП «Київський центр розвитку міського середовища» та Лілія Озерна, активіст та голова громадського об’єднання “Парк Нивки “Ековідродження”; Світлана Михайловська, Заступник директора з розвитку бізнесу Європейської Бізнес Асоціації, а також менеджер культурних проектів, куратор, засновник агентства Art Management – Катерина Тейлор.

20 вересня на сайті Екопарку НИВКИ будуть оголошені попередні результати конкурсу. У фінал вийдуть три ідеї еко-об’єктів, котрі набрали найбільшу кількість голосів на сайті та за оцінкою журі.    Для трьох проектів-фіналістів Екопарк НИВКИ розпочне збір коштів шляхом краудфандингу. , щоб українці самі могли визначити, який проект  вартий втілення в життя. Переможець конкурсу стане співавтором Екопарку НИВКИ, а його ім’я  буде вказано поруч з реалізованим еко-об’єктом.

Деталі та правила http://ecopark.com.ua/ua/ideas

Інноваційний Екопарк «НИВКИ» – це проект створення першого в Україні інноваційного екологічного простору з доброзичливим ставленням до природи. Проект був презентований громадськості 6 червня 2015 року. Головна мета – створити комфортне для людини середовище, не порушуючи при цьому вже існуючий зв’язок між всіма компонентами екосфери.

Екoпарк «НИВКИ» – спільний проект 1+1 медіа, Bosch, Grawe Ukraine та Platinum Bank, об’єднаних на платформі Європейської Бізнес Асоціації. Втім, проект відкритий для всіх компаній, які прагнуть впроваджувати європейські цінності, сприяти розвитку енергозберігаючих технологій та працювати заради європейського майбутнього України.

 

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Юлиї Гоцик +380 (67) 247 0530, або за контактами, що за посиланням http://ecopark.com.ua/ua/contacts