«Визнання в Одесі – особливо цінна нагорода» – тріумфатор ОМКФ Єва Нейман

 Лого_1+1Тріумфатором VI Одеського міжнародного кінофестивалю стала картина Єви Нейман «Пісня Пісень» виробництва 1+1 Продакшн. Фільм визнаний найкращим одразу в двох номінаціях: Кращий український повнометражний фільм і Кращий фільм Міжнародної конкурсної програми за версією журі.

Продюсером картини виступив генеральний директор 1+1 медіа Олександр Ткаченко. Фільм заснований на ліричному творі єврейського письменника Шолом-Алейхема. У ньому поетично показано єврейське містечко початку ХХ століття, де живуть десятирічні Шимек і Бузя. Звичайно, вона – принцеса, а він – принц. Вони живуть в сусідніх палацах в одному дворі. Шимек починає розуміти справжні почуття до Бузі тільки через роки, далеко від дому, коли дізнається, що вона виходить заміж за іншого. Саме ця зворушлива історія принесла команді Єви Нейман і 1+1 Продакшн двох «Золотих Дюків».

«Для мене і всієї знімальної групи фільму визнання саме в Одесі – особливо цінна нагорода. Я дійсно щаслива і дуже вдячна організаторам за чудовий тиждень, який провела в цьому прекрасному місті. Національна прем’єра «Пісні пісень» на кінофестивалі стала для нас справжнім святом. Прийом картини був дійсно дуже теплим. Половина Одеси працювала на цій картині, друга половина в ній знімалася. Одесити задоволені своєю участю в картині, а ми задоволені тим, що вони задоволені. Крім того, мені завжди подобався одеський пам’ятник Дюку Рішельє, і я щаслива мати його мініатюрну копію – статуетку «Золотого Дюка», – зазначила Єва Нейман.

Нагадаємо, 6-й Одеський міжнародний кінофестиваль проходив з 10 по 18 липня 2015 року. Головною його темою стала “жінки в кіно”. Вперше за шість років журі фестивалю очолювала жінка – французький режисер Жанна Лабрюн.

 

Прес-служба каналу «1+1»