Канал М1 започатковує власну музичну премію M1 Music Awards

Із цієї нагоди відбулася прес-конференція телеканалу М1.

statuetka

Валентин Коваль, генеральний директор телеканалу М1: “Ми неодноразово намагалися заснувати подібну премію, однак саме зараз зрозуміли, що готові до цього”.

 

На церемонії “M1 Music Awards. Big Bang. Початок” відзначатимуть досягнення в музичній індустрії України. Лауреатам вручатимуть ексклюзивні статуетки. Їх створять із скла та переплавленого металу метеоритів. Переможців обиратимуть у 10 номінаціях, зокрема “Співак року”, “Співачка року”, “Гурт року”, “Дует року”, “Дебют року” та “Кліп року”.

 

M1-6648_smВалентин Коваль, генеральний директор телеканалу М1: “Головними критеріями визначення переможців низки номінацій будуть результати теледивлення кліпів в ефірі М1”.

 

Володаря приза глядацьких симпатій визначать користувачі нового унікального мобільного додатка М1Place. Окрім артистів, спеціальні нагороди отримають найкращі продюсери, аранжувальники, кліпмейкери та інші. Номінанти премії стануть відомі вже на початку листопада.

 

Головною інтригою залишається ім’я спеціального зіркового гостя світового масштабу, який буде хедлайнером “M1 Music Awards. Big Bang. Початок”. Ім’я артиста поки що тримається в таємниці. Відомо лише, що це буде перший перфоманс знаменитості в Україні.  Хедлайнера події назвуть першого вересня.

 

Перша церемонія вручення статуеток M1 Music Awards відбудеться 26 листопада в Київському палаці спорту.

 

 

Телеканал М1 вийшов в ефір у грудні 2001 року. Протягом майже 14 років існування М1 є безперечним лідером музичного телебачення України. Веде мовлення в аналоговому та цифровому ефірі, на супутнику та в більшості кабельних мереж України. Проекти і працівники каналу неодноразово відзначались Національною премією в галузі телебачення «Телетріумф».

 

Прес-служба М1