В Україні розпочав мовлення телеканал «Music Box HD»

З 1 вересня в Україні розпочав мовлення телеканал «Music Box HD».

«Music Box HD» – музичний канал, який дублює ефір телеканалу «Music Box UA» у форматі високої чіткості (1080i). Всі нові відеокліпи, зняті після 2010 року, та програми власного виробництва телеканалу транслюються у форматі високої чіткості (FULL HD). При цьому кліпи, які були зняті у форматі 4:3, переводяться у формат HD з покращеною якістю. Логотип телеканалів «Music Box UA» та «Music Box HD» буде однаковим – анімованим зі спливаючим написом «HD».

Сергій Кобель, програмний директор «Music Box», коментує запуск телеканалу наступним чином:

«Кожного року телеканал готує приємні сюрпризи для своїх глядачів: нові програми, оновлена графіка та ін. А в цьому році ми вирішили подарувати глядачам те, чого не вистачає українському ринку в цілому, – якісний музичний канал в форматі HD. Вже з вересня канал «Music Box» є доступним у всіх преміум-пакетах кабельних операторів в форматі високої чіткості Full HD. Чому ми кращі? Тому що якість мовлення «Music Box HD» – це не просто HD з роздільною здатністю 720, а повноцінне Full HD з роздільною здатністю 1920*1080. Описати словами це неможливо: потрібно вмикати «Music Box HD» та насолоджуватись фантастичною якістю зображення»

Побачити «Music Box HD» можна в кабельних мережах України. Сигнал буде надаватися операторам кабельного телебачення через IP-мережу. В свою чергу, SD-версія «Music Box UA» залишається доступною в кабельних мережах України та на супутнику «AMOS 2».

 

Источник: http://prbatteries.com/

 

© 2006-2015 Агентство PR Batteries. Все права защищены. При использовании материалов гиперссылка обязательна.