Останній день подачі заявок на Національну премію «Телетріумф 2014-2015». Як буде проходити церемонія нагородження переможців

TT_banner2Прийом робіт на Національну телевізійну премію «Телетріумф 2014-2015» закінчується сьогодні, 9 жовтня. Цього року робіт буде більше ніж звичайно. Журі почне оцінювати роботи з 14 жовтня до 1 листопада. Подовження періоду прийому робіт учасників не буде, адже одразу після голосування журі, свою роботу з перевірки прозорості та чесності конкурсу розпочнуть аудитори – генеральний партнер премії фірма PwC Україна.

Група StarLightMedia, організатор проведення церемонії нагородження та ТБ-трансляції «Телетріумфу 2014-2015», запропонує учасникам премії новий – глядацький – підхід до організації проведення церемонії нагородження і створення телевізійної версії премії «Телетріумф 2014-2015».
«Ми створимо сюжети про напрямки премії, про Вас, учасників «Телетріумфу», з метою показати професію через особистість і розказати про людей, які створюють телебачення. Щоб глядач, який знає і любить телевізійних зірок і ТБ-шоу, так само взнав і полюбив «фахові обличчя», подивившись індустріальні номінації з тим самим інтересом, що і зіркові. Бо їх також можна подати захопливо, емоційно, щоб ви закохалися у телебачення так, як любимо його ми. І, хто знає, може саме після перегляду «Телетріумфу» хтось новими очима подивиться черговий випуск Вашої програми, а хтось навіть обере собі професію», – говориться у зверненні, розісланому ІТК по гравцям кіно- та телевізійної індустрії України.
«Зміниться і сама церемонія», – запевняє StarLightMedia, що планує скоротити її час до двох з половиною годин. – «Динамічно, технологічно, емоційно – ось підхід, який ми хочемо Вам запропонувати».

Прес-служба ІТК