Вручення Національної премії «Телетріумф 2014-2015» відбудеться 2 грудня

Організатори Індустріальний Телевізійний Комітет та StarLightMedia оголосили місце проведення церемонії нагородження переможців Національної премії-конкурсу у кіно та телеіндустрії країни «Телетріумф 2014-2015».

З 16 жовтня по 2 листопада на офіційному сайті премії «Телетріумф» проходило голосування членів журі.

Незалежна аудиторська та консалтингова компанія PwC вже підраховує та перевіряє правильність визначення номінантів та лауреатів Національної телевізійної премії України.

12 листопада чекайте на оголошення номінантів на прес-конференції, місце та час уточнюються.

Церемонія нагородження лауреатів премії відбудеться 2 грудня в Національному оперному театрі імені Тараса Шевченка.

Цього року ТВ трансляцію створить телеканал СТБ. Вона вийде в ефір 13 грудня після програми «Один за всіх».

StarLightMedia організовують урочисту частину заходу й повідомляють про її незвичний, новий підхід та формат, обіцяючи скоротити церемонію до двох з половиною годин. Не буде ніяких довгих виходів на сцену. Все відбуватиметься динамічно, технологічно, емоційно:

«Ми створимо сюжети про напрямки премії, про вас, учасників «Телетрімфу», з метою показати професію через особистість і розказати про людей, які створюють телебачення. Щоб глядач, який знає і любить телевізійних зірок і ТБ шоу, так само взнав і полюбив «фахові обличчя», подивившись індустріальні номінації з тим самим інтересом, що й зіркові. Бо їх також можна подати захопливо, емоційно, щоб закохати у телебачення так, як любимо його ми. І, хто знає, може саме після перегляду «Телетріумфу» хтось новими очима подивиться черговий випуск вашої програми, а хтось навіть обере собі професію».

 

Прес-служба ІТК