BRIGHT LINE – всеукраїнська премія для журналістів, які висвітлюють ІТ-тематику

В Україні з’явилась Премія для журналістів, які висвітлюють ІТ-тематику – BRIGHT LINE. Організатор Премії – Асоціація «ІТ України». Індустріальний Телевізійний Комітет також долучився до події та став партнером Премії цього року.
В рамках номінацій премії є дві номінації для телевізійного контенту:  ТВ-сюжети на теми стану ІТ-індустрії в Україні, обшуків у серпні-жовтні 2015 року, перспективах розвитку IT-галузі. Підномінації:  «Новина»  - жанр новинного відео сюжету, «Аналітика» – ТВ програма (частина ТВ програми певного формату) по тематиці.  До участі приймаються матеріали, що були в ефірі в період з 1 січня по 10 грудня 2015 року.

Лауреати Премії отримають грошову винагороду у розмірі 10 000 грн.

Кожен учасник або учасниця можуть подати до двох робіт в кожну з ТВ-номінацій, причому кожна публікація може бути подана лише в одну з ТВ-номінацій. Термін подання робіт спливає 16 грудня 2015 року.

Увага: ми проводимо премію вперше, тому не можемо охопити всі теми і починаємо з певними обмеженнями. Цього разу не розглядатимемо інтерв’ю, статті про гаджети та публікації присвячені окремому програмному продукту або компанії. 

Детальніше на сайті Премії: http://brightline.org.ua/

Чекаємо на Ваші роботи!

З усіх питань, будь ласка, звертайтесь в Асоціацію «ІТ України»: pr@itukraine.org.ua, 063 184 53 26