Шеф-редактором телеканалу Ukraine Today призначено Юлію Соцьку

З січня 2016 року посаду шеф-редактора телеканалу Ukraine Today обійматиме Юлія Соцька, яка повернулася в Україну з Канади. У здобутку Юлії – понад 10 років досвіду роботи редактором та продюсером телевізійних новин на CTV (Канада) та CNN (США). Вищу освіту у сфері журналістики та телерадіомовлення Юлія здобула в Seneca College в York University (Торонто, Канада).

Міжнародний досвід телевиробництва та розуміння інтересів закордонної аудиторії допоможе Юлії на новій посаді, в цьому впевнена Тетяна Пушнова, Генеральний продюсер Ukraine Today:  «Це велика вдача, що такий професіонал, як Юлія приєдналася до нашої команди. Її досвід допоможе нам реструктуризувати редакцію телеканалу відповідно до нашої мети – стати впливовим джерелом інформації з країн Центральної та Східної Європи.  Перше завдання, яке постане перед Юлією – розбудова кореспондентської мережі з цих країн. Друге завдання – підвищення стандартів роботи ньюзруму Ukraine Today».

Юлія Соцька, шеф-редактор Ukraine Today: «Я вважаю, що про Україну повинно знати більше людей, тому нам потрібно розширювати аудиторію та довести іноземцям, що новини зі Східної і Центральної Європи дійсно важливі. Я впевнена, що у  Ukraine Today є потенціал стати голосом нової Європи у світі».

Офіційні сторінки каналу Ukraine Today:

www.uatoday.tv

YouTube – https://www.youtube.com/ UT

Facebook- https://www.facebook.com/uatodaytv

Twitter- https://twitter.com/uatodaytv