Стартував прийом робіт на книжковий пітчинг «Книголав»

18 січня 2016 року оголошено старт прийому заявок на книжковий пітчинг «Книголав», метою якого є створення книги про справжнього героя, котрого полюблять найменші українці. Прийом робіт триватиме до 22 лютого, і кожен бажаючий має змогу розповісти Україні про свого героя.

 

Спеціально для учасників буде проведено ряд майстер-класів від журі та партнерів пітчингу.  Поради дитячого психолога, професійних літераторів та видавців допоможуть створити ідеального книжкового героя. За анонсами слідкуйте на офіційній сторінці «Книголав» у Фейсбук.

 

Оцінюватиме роботи професійне журі та відвідувачі сайту, і на основі двох оцінок буде визначене 10 фіналістів. Окрім того, дитяче зіркове журі пітчингу перевірить ідеї на міцність у серії краш-тестів.

 

Нагадаємо, що 12 січня група 1+1 медіа анонсувала старт неочікуваного, як для медійної компанії, формату пітчингу, де шукатиме сучасного книжкового героя, про якого буде проілюстровано та видано книгу. Окрім того, найкращі роботи мають шанс перетворитись на комп’ютерну гру та мультфільм.

 

Детальніше про пітчинг «Книголав», умови участі та етапи проведення можна дізнатися на офіційному сайті проекту: http://media.1plus1.ua/pitching/